Stellenbosch University

Stellenbosch University

Stellenbosch University

Введення

Відкрийте для Stellenbosch University

Stellenbosch University (SU) проживає 29 000 студентів (у тому числі 4 000 іноземних студентів зі 100 країн), а також 3 000 постійних співробітників (включаючи 1 000 науковців) у п’яти кампусах. Історичне університетське містечко, обсаджене дубами, серед гір Боланд у Винних землях Західної Капської провінції створює унікальну атмосферу кампусу, яка приваблює як місцевих, так і іноземних студентів. У головному кампусі між будівлями кампусу в’ються асфальтовані доріжки – деякі з них датуються минулими століттями; іншим лише кілька років. Архітектура різних епох свідчить про міцну академічну основу та створення інституції передового досвіду. Це разом із мальовничою красою місцевості; найсучасніші, екологічно чисті об’єкти та технології, а також далекоглядне мислення щодо створення сталого закладу 21-го століття, створюють унікальний характер Stellenbosch University .

Академічні досягнення та інновації

Університет є одним із провідних вищих навчальних закладів Південної Африки за результатами досліджень, показниками проходження студентів і рейтингами вчених, і визнаний на міжнародному рівні як академічна установа передового досвіду. Він може похвалитися найвищим зваженим результатом досліджень на штатного викладача з усіх південноафриканських університетів і другим за кількістю вчених у Південній Африці, які були оцінені Національним дослідницьким фондом (NRF). Він також має найвищий рівень успішності студентів у країні.

Маючи 18 дослідницьких кафедр під Ініціативою дослідницьких кафедр NRF Південної Африки (SARChi), університет вважається лідером у галузі біомедичних досліджень та лікування туберкульозу, біотехнології вина, тваринництва та математичних біонаук. Інша кафедра SARChi, у галузі біології інвазії, спільно використовується між SU та Університетом Венди. Це лише одне з багатьох партнерств SU, як місцевих, так і міжнародних. Як бажаний дослідницький партнер, SU також бере участь у різних міжнародних академічних мережах.

Яскраві студентські спільноти

SU відомий як житловий кампус з активним житловим життям, що робить проживання затребуваним серед студентів. Оскільки попит на житло значно перевищує пропозицію та відповідає новим навчальним потребам, SU перебуває в процесі перетворення свого кампусу в Стелленбосі на інтегрований простір для навчання та проживання. Резиденції та приватні палати згруповані в кластери, кожен з яких має власний кластерний центр, де студенти гуртожитку та денного навчання можуть навчатися, зустрічатися та спілкуватися. При будівництві нових будівель і перепрофілюванні існуючих будівель створюються орієнтовані на студентів об’єкти, які дозволяють студентам проводити групову роботу, навчатися та отримати доступ до електронних мереж університету.

Випускники СУ затребувані на робочому місці. Однак Університет також має на меті надати зацікавлених громадян і відповідальних лідерів, які готові використовувати свій досвід і навички для служіння суспільству. Таким чином, студентам пропонується взаємодіяти з громадою через MAD² (Making A Decision 2 Make A Difference) і Matie Community Service, а також навчатися послугам і спілкуватися з громадою в межах своїх відповідних дисциплін. Подальші можливості для самовдосконалення пропонують MFM 92.6, громадська радіостанція університету; різноманітні студентські асоціації та спортивні кодекси, Рада студентських представництв, домові комітети та Інститут розвитку студентського лідерства Фредеріка Ван Зіла Слабберта.

Наше бачення

Stellenbosch University стане провідним африканським університетом, що займається інтенсивними дослідженнями, визнаним у всьому світі як чудовий, інклюзивний та інноваційний, де ми просуваємо знання на службу суспільству.

Наше завдання

Stellenbosch University , який займається інтенсивними дослідженнями, куди ми залучаємо видатних студентів, наймаємо талановитий персонал і забезпечуємо середовище світового рівня; місце, пов’язане зі світом, одночасно збагачуючи та трансформуючи місцеві, континентальні та глобальні спільноти.

Розташування

  • Stellenbosch

    Private Bag X1, Matieland, 7602, Stellenbosch

Запитання