NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Введення

Розширюючи свої межі - це все, про що ми віримо. Світ стоїть на ваших ногах, і ти можеш щось зробити. Ми постійно закликаємо наших студентів, співробітників та партнерів виявляти та розвивати свої таланти. Це шлях, який веде до інновацій, співпрацюючи з професійною сферою та найближчим середовищем.

Усі навчальні програми в NHL Stenden акредитовані Нідерландсько-фламандською організацією з акредитації (NVAO). Таким чином, ви гарантовано отримуєте якісну освіту, яка відповідає міжнародним освітнім стандартам.

Ми - унікальний університет прикладних наук з голландськими коріннями, але з сильним міжнародним спрямуванням. Саме тому у нас є міжнародні філії в Балі, Катарі, Південній Африці та Таїланді, як частина нашого "Гранд Тур". Ми прагнемо знайти нові шляхи інтеграції освіти, досліджень та останніх подій у професійному світі. Наші студенти, викладачі та дослідники працюють у невеликих групах у реальних справах. Вони випробовують свої інноваційні ідеї на практиці. Наші курси включають тенденції та події у всіх галузях промисловості, як на національному, так і на міжнародному рівні.

Майбутнє закликає до заповзятливих та винахідливих професіоналів. Професіонали, які вміють транслювати свої знання в інноваційні рішення. Вони матимуть бачення і мужність, яку вони повинні вийти за межі своєї професійної галузі.

79685_NHLStendenGebouwLeeuwarden-1044-copy.jpg

Причини №6

Життя - це пробиття меж. У нашому міжнародному університеті прикладних наук ми хочемо щодня заохочувати вас відкривати та розвивати свої таланти. Щоб направити вас у подорож, яка виведе вас за межі вашої освіти, допоможе вам зазирнути за межі своєї сфери та розвиватись завдяки співпраці з іншими.

Чому NHL Stenden : 6 причин вибрати NHL Stenden

 1. Найвища освіта: присвоєння вам ступеня, який справді працює!
 2. Динамічна глобальна мережа: пропонує динамічну глобальну мережу, яка займе ваші місця.
 3. Інноваційна освітня концепція: навчить перетворювати ідеї на практичні рішення.
 4. Відмінні перспективи кар’єри: надання вам набору навичок для початку.
 5. Чудове студентське життя: бути різноманітним, відкритим та товариським. Тож ти можеш бути тобою.
 6. Доступна освіта: допомагає отримати максимум користі від навчання.

Освітня концепція: дизайнерська освіта

Завдяки проектній освіті (DBE) перетворює ідеї на практичні рішення. У невеликих міждисциплінарних командах студенти працюють над завданнями від реальних клієнтів. Це найкращий спосіб підготуватися до майбутнього поля. Такий спосіб роботи робить сильний акцент на особистісному розвитку наших учнів; вони відповідають за власний шлях навчання. Наша нова освітня концепція буде використовуватися в 32 наших курсах, починаючи з вересня 2018 року. Він також буде впроваджений в інші навчальні програми на найближчі роки.

Чому Голландія?

Повинна бути причина, чому в Нідерландах навчається 90 000 іноземних студентів із 160 різних країн. Нижче ви можете прочитати, чому Нідерланди - ідеальне місце для початку вашої міжнародної кар’єри.

Відмінна освіта

Вища освіта в Нідерландах відома у всьому світі своєю високою якістю та міжнародним навчальним середовищем. Голландські навчальні інститути мають добрі результати на міжнародному рівні, і NHL Stenden високо цінується за якість своєї освіти. Третій рік поспіль ми потрапили до списку 3 найкращих великих університетів прикладних наук Нідерландів згідно з Голландським керівництвом вищої освіти до 2021 року.

«Мені подобається принцип викладання і те, як воно підкреслює особисті стосунки. Основна увага приділяється тренінгу та підтримці учнів, а оскільки вчителі стежать за мною, я можу зосередитися на навчанні ". - Кайра Бар розповідає про освітню концепцію NHL Stenden

Інноваційна освітня система

Голландська освітня система є інтерактивною і зосереджена на колективній роботі, а це означає, що вона допомагає іноземним студентам зустрічатися один з одним. Під час навчання ви набуваєте та розвиваєте такі навички, як аналіз та вирішення проблем та творче мислення. Ви дізнаєтесь, як сформувати власну думку, підтримувати відкритість і підвищувати свою міжнародну орієнтацію. NHL Stenden є однією з 6 причин, чому іноземні студенти обирають NHL Stenden . Це називається Дизайнерська освіта, і це означає, що студенти працюють над завданнями з реального світу та трансформують свої ідеї у практичні рішення. Ви можете дізнатись більше про те, що наші студенти думають про нашу освітню концепцію, і чому це є причиною для навчання в NHL Stenden тут і як це працює тут.

Найкращі знання англійської мови, що не є рідною мовою

Нідерланди мають найбільше англомовне населення серед усіх країн континентальної Європи. Насправді, голландці - найкращі носії англійської мови, які не є носіями мови! У великих містах іноземні громадяни можуть навіть знайти роботу без необхідності володіти голландською мовою, особливо якщо це одна з багатьох великих транснаціональних компаній. Наша країна також є найбільшим постачальником програм курсів англійської мови в Європі. NHL Stenden пропонує бакалаврські та магістерські програми, які викладають англійську.

Відкритий, безпечний та гостинний

Якщо ви вирішите навчатися в Нідерландах, ви станете частиною міжнародного співтовариства з понад 200 національностями. Голландці вважаються відкритими та прямими, що означає, що зустріти їх та обмінятися думками досить легко. Нідерланди також є однією з найбезпечніших країн у світі за показником Глобального миру, і вона входить у топ-10 найщасливіших країн світу. Загалом, Нідерланди - це просто чудове місце для навчання.

Доступна освіта

Життя в Нідерландах не є дорогим порівняно з англомовними країнами. Голландська вища освіта субсидується урядом, і це означає, що плата за навчання є відносно низькою. Ви також можете отримати позику для покриття плати за навчання або стипендію від уряду Нідерландів. Доступна освіта насправді є однією з 6 причин, чому студенти приїжджають вчитися в NHL Stenden . Ви можете дізнатись більше про те, що наші студенти думають про цю тему тут.

Маленька, але жвава країна

Нідерланди - маленька, але жвава країна. Громадський транспорт доставить вас майже куди завгодно, але велосипед - це найдешевший та найпростіший спосіб обійтись - особливо якщо ви живете в місті. У Нідерландах є що робити, і все можливе в рамках студентського бюджету. Поїдьте на одноденну поїздку до Амстердаму, орендуйте човен у мальовничому містечку Гітхорн біля каналу, відвідайте один із великих фестивалів або покатайтеся на велосипеді та поплавайте на одному з Вадденських островів. Нідерланди можуть так багато запропонувати.

Центральне розташування на карті

Нідерланди можуть запропонувати багато, але можливо, ви захочете ще більше розправити крила та поїхати у міжнародні поїздки на вихідних або під час свят. Просто перевірте карту Європи, і ви побачите, наскільки центрально розташована Нідерланди. Це робить справді легким огляд визначних пам'яток у таких країнах, як Німеччина, Бельгія, Франція та Великобританія, а переліт з Амстердама до Парижа, Берліна, Брюсселя чи Лондона займає лише близько 45 хвилин. Нідерланди також мають чудове залізничне сполучення практично з усіма найбільшими європейськими містами.

NHL Stenden базується на півночі Нідерландів, як близько до Німеччини, так і до міжнародного аеропорту в Амстердамі, завдяки чому виїхати за кордон дійсно легко. Яким би спокусливим це не було, залишатися ближче до кампусу теж здорово. Міста кампусу можуть бути порівняно невеликими, але тут є багато спільного із чудовими студентськими об'єктами, спортивними клубами, заходами, організованими студентськими асоціаціями, та озерами, лісами та островами для вивчення. Натисніть тут, щоб дізнатись, чому студенти вважають, що # причина 5 чудове студентське життя є однією з 6 причин для навчання в NHL Stenden .

Рік орієнтації

Як частина ініціативи голландського уряду щодо залучення міжнародних талантів, випускники голландських вищих навчальних закладів, які не входять до ЄС, можуть подати заявку на отримання дозволу на „Орієнтаційний рік” після закінчення навчання. Цей дозвіл дозволяє випускникам шукати роботу або відкривати власну справу протягом одного року без необхідності подавати заявку на дозвіл на роботу. Багато випускників тримаються ще довше; нещодавнє дослідження показало, що чверть усіх іноземних студентів залишаються в Нідерландах до кінця життя після закінчення навчання (Nuffic, 2016).

Житло

Пошук житла в Нідерландах

Знайти місце для проживання на півночі Нідерландів, де NHL Stenden відносно просто.

Після того, як вас прийняли та зареєструвались на навчальну програму в NHL Stenden , ви повинні почати шукати житло. Рекомендуємо розпочати з самого початку з пошуку відповідного житла. Таким чином ви можете переконатися, що під час навчання знайдете правильне місце для проживання.

Типи житла

У Нідерландах зазвичай прийнято студентами орендувати кімнату в спільному будинку чи квартирі з іншими студентами. Є також варіанти оренди однокімнатної або однокімнатної квартири. Проживання для студентів зазвичай забезпечують агенти з нерухомості або приватні орендодавці, які рекламують свої кімнати на різних платформах.

Договори оренди та витрати

Як правило, у Нідерландах вас попросять підписати договір оренди принаймні на 12 місяців та сплатити принаймні місячну оренду як заставу. Більшість орендодавців пропонують мебльовані номери з повністю обладнаною кухнею та ванною кімнатою, якими ви ділитеся з домочадцями. StudentStay є винятком; вони пропонують повністю мебльовані номери. Орендна плата, як правило, виплачується на місяць.

Загальна інформація

Рейтинги

Відмінна освіта

Вища освіта в Нідерландах відома у всьому світі своєю високою якістю та міжнародним середовищем навчання. Голландські навчальні заклади мають високі результати на міжнародному рівні, а NHL Stenden University of Applied Sciences, наприклад, високо цінується за якість своєї освіти. Вже третій рік поспіль ми входить до трійки найкращих великих університетів прикладних наук Нідерландів згідно з голландським посібником з вищої освіти 2021.

Відгуки учнів

Розташування

 • Leeuwarden

  NHL Stenden Leeuwarden Rengerslaan 8, 8917 DD, Leeuwarden

  • Groningen

   NHL Stenden Groningen (Dutch programs) Phebensstraat 1, 9711 BL, Groningen

   • Emmen

    NHL Stenden Emmen Van Schaikweg 94, 7811 KL , Emmen

    • Meppel

     NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English) Van der Duyn van Maasdamstraat 1, 7942 AT , Meppel

     • Assen

      NHL Stenden Assen (Dutch programs) Zeemanstraat 1, 9406 BZ , Assen

      Chat with students

      Запитання