NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Введення

NHL Stenden робить усе можливе, щоб сприяти, надихати та спонукати своїх студентів і співробітників допомагати їм процвітати. Студенти, викладачі, дослідники та професіонали галузі разом працюють над проблемами та завданнями, поставленими галуззю, щоб ви могли розвинутися в заповзятливих та винахідливих професіоналів із міждисциплінарним мисленням. Завдяки практичним завданням, безпосередньому контакту з експертами в цій галузі та особистому контакту з вашим тренером ви ростете на професійному та особистому рівнях. А ваші призначення та стажування відкривають можливості кар’єрного зростання та розширюють вашу мережу, тож ви отримаєте гарний старт у своїй кар’єрі.

Особливості кампусу

  Відгуки учнів

  Стипендії та фінансування

  Рейтинги

  Відмінна освіта

  Вища освіта в Нідерландах відома у всьому світі своєю високою якістю та міжнародним середовищем навчання. Голландські навчальні заклади мають високі результати на міжнародному рівні, а NHL Stenden University of Applied Sciences, наприклад, високо цінується за якість своєї освіти. Вже третій рік поспіль ми входить до трійки найкращих великих університетів прикладних наук Нідерландів згідно з голландським посібником з вищої освіти 2021.

  Study at <span translate="no">NHL Stenden</span> webinar

  Приєднуйтесь до нас 11 квітня з 15:00 до 16:00 (CET) на онлайн-вебінарі, де наші студенти-ведучі допоможуть вам у ваших пригодах у світі міжнародних досліджень. Отримайте поради, задайте запитання та дізнайтеся, що є правильним вибором.

  Розташування

  • Leeuwarden

   NHL Stenden Leeuwarden Rengerslaan 8, 8917 DD, Leeuwarden

   • Groningen

    NHL Stenden Groningen (Dutch programs) Phebensstraat 1, 9711 BL, Groningen

    • Emmen

     NHL Stenden Emmen Van Schaikweg 94, 7811 KL , Emmen

     • Meppel

      NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English) Van der Duyn van Maasdamstraat 1, 7942 AT , Meppel

      • Assen

       NHL Stenden Assen (Dutch programs) Zeemanstraat 1, 9406 BZ , Assen

       Chat with students

       Запитання