Stephens College

Stephens College

Stephens College

Введення

Наша місія + відданість

Заснований у 1833 році, Stephens College - це заклад, відданий своїй місії «Вчитись». Рости. Вести. Стівенс витривала і оптимістична, вірна своїм традиціям і прагне прийняти майбутнє. Зосереджуючись на науках про здоров'я, виконавському мистецтві та інтегративних дослідженнях, Стівенс продовжує готувати випускників (чи то з нашого студентського коледжу, чи то з 90-річної дитячої школи) до життя, яке їх чекає-життя відмінність, чесність та служіння.

Місія, яка керує нами

Stephens College пишається тим, що є другим найстарішим жіночим коледжем у країні. Сформовані нашими Десятьма ідеалами, ми стоїмо на службі покоління за поколінням студентів Стівенса.

Наше завдання:

Вчіться. Рости. Вести.

Наше бачення:

Натхненний своєю традицією як жіночий коледж бакалаврату, коледж Stephens College залучає тих, хто навчається впродовж усього життя, до освітнього досвіду, що характеризується інтелектуальною суворістю, творчим самовираженням та професійною практикою, що підтримується видатними викладачами, талановитим персоналом та залученими випускниками/випускниками. Випускники Stephens College освіту в галузі вільних мистецтв, знають різні точки зору та віддані життю лідерства, доброчесності та служіння.

Наші цінності: десять ідеалів

Невід'ємною частиною культури Stephens College є традиція «Десяти ідеалів», яка виникла в 1921 році і яка представляє основні цінності, які збагачують і надихають наше життя. Щороку 10 учнів відбираються як уособлення індивідуальних ідеалів.

 • Повага до власної гідності та гідності інших, втілена у відчутті соціальної справедливості
 • Мужність і наполегливість
 • Незалежність, автономія та самодостатність
 • Підтримуйте інших через готовність сприймати та критикувати, приймати та любити
 • Чутливість до унікальності та крихкості природного світу, частиною якого ми є
 • Відповідальність за наслідки нашого вибору
 • Віра в наше змінене «я» і в наше право на зміни
 • Творчість у духовному та естетичному вимірах життя
 • Інформований та освічений інтелект, критичний, але терпимий
 • Лідерство, яке дає можливість іншим

Stephens College : 187 років інновацій + традицій

Заснований у 1833 році, Stephens College пишається тим, що є другим найстарішим жіночим коледжем у країні та першим вищим навчальним закладом у Колумбії, штат Міссурі.

З самого початку Стівенс розробила традицію передових освітніх програм, які надають молодим жінкам можливості для навчання в класі та досвіду досвіду, як жоден інший вищий навчальний заклад.

Стівенс вірить у силу жіночої вищої освіти. Ми також віримо в силу освіти змінити життя та пропонуємо спільні освітні програми, а також дитячі шкільні та молодіжні програми, які відзначають та заохочують навчання протягом усього життя.

Наша прихильність до власного капіталу

Stephens College прагне сприяти безпечному, поважному та інклюзивному середовищу для навчання, життя та роботи. Незважаючи на те, що у нас багато роботи, ми з нетерпінням чекаємо, що зробимо це разом, і запрошуємо всіх членів нашої спільноти взяти участь у цій розмові.

Наші студенти люблять життя в Стівенсі.

Ось що вони розповіли The Princeton Review. Наші студенти кажуть, що тут почуваються як вдома. Вони думають, що наш кампус гарний, простий у навігації та ідеальне місце для друзів. Вони також цінують тісні стосунки коледжу з місцевою громадою та цінують взаємодію різних типів студентів у кампусі.

І це ще не все, що потрібно любити в житті в Стівенсі. Наше рідне місто Колумбія, штат Міссурі, часто вважається одним з найкращих коледжних міст Америки. Тут завжди щось відбувається завдяки трьом коледжам та понад 30 000 студентів. У Колумбії насправді є все: великі коледжні види спорту; фестивалі кіно, музики та мистецтв; дивовижний відпочинок; і чудовий центр міста з великою кількістю ресторанів, магазинів та найновіших гуртів.

Історичний кампус Стівенса знаходиться всього за декілька кроків від центру Колумбії, тож ви отримаєте найкраще з обох світів - чарівність із цегли та плюща, а також кайф подій у коледжі. Ви знайдете культуру поваги та підтримки, а також мережу друзів, які прагнуть здійснити з вами дивовижні життєві пригоди. Наші гуртожитки-це справді не вдома (можна навіть привезти домашнього улюбленця з дому!). Ми не можемо дочекатися, щоб вітати вас тут.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Columbia

  Stephens College 1200 E. Broadway , MO 65215, Columbia

  Запитання