STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

Введення

Практика - теорія - компетентність

Спортивний менеджмент, управління культури, гостинності та дослідження з питань управління туризму і міжнародного менеджменту в STI ISW Business School Фрайбурзі

STI ISW Business School Freiburg пропонує дослідження з міжнародним фокусом. Тут ви можете вчитися в професійному середовищі навчання культурного менеджменту, спортивний менеджмент, готельний бізнес і менеджмент туризму і міжнародного менеджменту у Фрайбурзі. ISW Business School Freiburg є інститут Передача офіційно визнаного Steinbeis університету Берліна.

У навчальну програму університету Steinbeis Transfer інститутів ISW Business School Фрайбург SHB включає в себе "Leisure Management" з акцентом на:

  • Міжнародний культурний менеджмент
  • Управління Міжнародні спортивні
  • Готельного та туристичного менеджменту

і Studiengäng в галузі ділового адміністрування:

  • Міжнародний менеджмент і міжкультурні Компетенції (Неповний)
  • Міжнародний менеджмент і міжкультурна Компетенції (повний робочий день)

Міжнародний менеджмент культури: Класика і авангард в той же час

вивчення міжнародного культурного управління означає навчитися складності культури, економіки та суспільства і вести роботу в культурі орієнтованих цінностей і цілей сенс. Тут, ідея культурного посередництва завжди в першу чергу. Якщо ви будете вивчати Управління культури з нами, ми готуємо вам оптимально для вашої майбутньої професії.

ISW 1998 року був першим інститутом в Європі з пропозицією «Міжнародний менеджмент Культура" в якості початкової. Спираючись на свій досвід і свою всесвітню мережу випускників тому ISW знаходиться у верхній частині постачальника такої програми ступеня.

Ступінь курси в готелі і туризму: як і раніше високим попитом

Особи, зацікавлені в програмі ступеня в готелі & Tourism Management, буде проходити на STI ISW Business School Фрайбурзі ідеальні умови. Крім економічних контекстів досліджень в галузі управління туризму вчать зміст предметно-специфічні в Фрайбурзі в готелі, таких як ресторан управління, продуктів харчування та напоїв управління, маркетингу туризму та сталого розвитку. програми в галузі туризму, також необхідні спеціальні знання в області міжкультурної комунікації і знання іноземної мови. Частина семінарів тому - також як і у всіх інших пріоритетних програм на МСВ - на англійській мові, і по крайней мере один іноземну мову є обов'язковим.

Дослідження Міжнародний менеджмент Спорт: Набагато більше, ніж просто спортом

Спорту і відпочинку промисловість є галуззю з відмінними перспективами кар'єрного росту і безпечних прогнозів зростання. Як випускник спортивного менеджменту з бакалавра, у вас є багато дверей відкритими, наприклад, в спортивних федерацій, спортивних установ, приватних та громадських спортивних об'єднань або торгово-виставкового та конференц-менеджменту. Успіх говорить сам за себе: Майже всі випускники, які вивчають міжнародний менеджмент Спорт з нами, знайти перспективну роботу по всьому світу.

Якщо ви виберете для управління досліджень і бізнес-туру туризму, спортивного менеджменту або хочуть провести культурне управління в якості дослідження або зацікавлені в наших бізнес-адміністрування досліджень: Унікальний, інноваційний конструкція як вивчення проекту компетентності дозволяє оптимальне поєднання теорії на найвищому рівні з постійним вивченням паралельно практичного застосування на підприємствах і в організаціях.

Розташування

  • Freiburg

    Steinbeis-Transfer-Institut ISW Business School Freiburg Salzstr. 15, 79098 Freiburg, , Freiburg

Запитання