Stott's College

Stott's College

Stott's College

Введення

Незважаючи на те що Колледж Стоута була заснована в 1883 р (Перед нашими відомими трамваями Мельбурна та перед "Великим австралійцем", BHP), він став випробуванням часу і розвивався протягом останніх 134 років як Якісна приватна освіта, Змушуючи себе стати актуальним для задоволення постійно мінливих потреб промисловості та студентів.

Стотт Доставив Програма VCE З 2001 року, а в 2006 році був зареєстрований та акредитований як Вища освіта доставити Бакалаврські програми в бізнесі, Бакалавр бухгалтерського обліку і Бакалавр менеджменту ділових спільнот.

Потоць вторинний Займає вражаюче 203-е місце серед загальноосвітніх шкіл штату Вікторія. Ми пишаємося досягненнями наших студентів.

Високоякісні педагоги Є критично важливими для академічного успіху, а хороше вчення - це так само турбота та підтримка. Наш академічний персонал забезпечує досконалість у навчанні, і ми серйозно ставимось до наших послуг та консультування студентів, як для академічних, так і для першої мови.

Стотт Залишається вірним своєї традиції випускників, які готові до роботи, і Acknowledge Education залучив наших випускників до бухгалтерського обліку, послуг та управління студентами. Ми пишаємося можливістю успішного ведення бізнес-програм та залучення галузевих партнерських відносин.

Колледж Стоута Має обидва ЗБІР-ДОПОМОГА Статус і VET FEE-HELP Статус, щоб допомогти нашим студентам отримати кредити для їх академічного навчання.

Стотт Також кваліфікується для Вікторіанські навички фінансування сертифікатів та дипломних курсів Для курсів, які мають кваліфікацію, і для студентів, які мають право.

Колледж Стоута Відповідає суворим стандартам забезпечення якості в його адміністративному, постачанні, кадровому підрозділі, об'єктах, маркетингу та фінансовому менеджменті. Колледж СтоутаРосійські операції регулюються Агентство з питань якості та стандартів освіти в третій освіті, Австралійське агентство з навичок та якості, І Вікторіанська організація з реєстрації та кваліфікації.

Розташування

 • Melbourne

  Melbourne Campus: 168 Exhibition Street, VIC 3000, Melbourne

  • Sydney

   Sydney Campus: 60 Hickson Road, NSW 2000, Sydney

   Запитання