Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Введення

Школа комунікації SUP'DE COM пропонує структурну структуру навколо інноваційного освітнього проекту. Усі навчальні програми підтверджуються державним дипломом (BTS Communication) або титулом, зареєстрованим у Національному довіднику професійних сертифікатів.

Еволюціонуючий навчальний курс відкриє двері для відповідальних посад в агентстві чи службах зв'язку.

SUP'DE COM - школа мережевих комунікацій. З 9 містечками це перша школа спілкування у Франції. Для вас це гарантія близькості.

SUP'DE COM полягає у підготовці майбутніх стратегів комунікації, засобів масової інформації та SUP'DE COM як в режимі офлайн, так і для професійної інтеграції у сектор, що постійно розвивається.

Коли вища освіта ставить під сумнів необхідність її адаптації до еволюції суспільства, технологій та поколінь, це робота над собою, яку провела школа спілкування SUP'DE. COM. З центральним питанням: які цінності він має намір передати майбутнім гравцям у спілкуванні?

Чотири цінності (Інновації, Різноманітність, Прихильність, Сміливість) SUP'DE COM , пов'язані з цінностями HEP (Гуманізм, Підприємництво, Професіоналізм) мережі C&D, були обрані як спільний підхід в рамках SUP'DE COM мережа. Школа ретельно стежить за тим, щоб ці цінності жили щодня як працівниками, учнями, так і тренерами.

Розташування

 • Montpellier

  Rue de la Croix Verte,499, 34196, Montpellier

  • Nantes

   Boulevard Général de Gaulle,16, 44200, Nantes

   • Bordeaux

    Rue Lucien Faure,114, 33300, Bordeaux

    • Lyon

     Rue Jean-Marie Leclair,7, 69009, Lyon

     • Île-de-France

      Avenue des Chasseurs,7-11, 75017, Île-de-France

      Запитання