© ©Susquehanna University
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Введення

Наші студенти процвітають, і ви теж, оскільки вас навчають професори, які є експертами у своїх галузях і винятковими вчителями. Курсова робота в Susquehanna є інтенсивною — ви будете насолоджуватися персональною увагою викладачів, оскільки вони допоможуть вам вивчити та розвинути навички, необхідні для роботи та/або підготовки до аспірантури.

Багато шкіл говорять про навчання за кордоном, але в Саскуеханні це роблять усі. Ми визнані на національному рівні за нашу відданість глобальному досвіду та культурній компетентності завдяки нашій інноваційній програмі Global Opportunities (GO).

Місія

Ми навчаємо студентів продуктивного, творчого та рефлексивного життя досягнень, лідерства та служіння в різноманітному, динамічному та взаємозалежному світі.

Академіки

Ви можете вибрати з більш ніж 100 основних і неповнолітніх, а також допрофесійних програм і міждисциплінарної програми з відзнакою.

Школа мистецтв, Школа гуманітарних наук, Школа природничих і соціальних наук і Школа бізнесу імені Зігмунда Вайса, акредитована AACSB, пропонують ступені бакалавра мистецтв, бакалавра наук і бакалавра музики.

Ви отримаєте користь від нашого виняткового викладача та невеликих класів, які полегшують участь. Наша інноваційна навчальна програма заохочує широту та глибину вивчення, оскільки ви розвиваєте свій набір навичок, а участь у нашій програмі Global Opportunities розвиває вашу культурну компетентність.

По суті, світ відкритий для вас, коли ви обираєте Susquehanna University .

Susquehanna є акредитованою некомерційною установою, що означає, що наші програми є сертифікованими та визнаними за їх досконалість. Наші акредитації включають Асоціацію розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International), Національну асоціацію музичних шкіл (NASM), Американське хімічне товариство та Комісію з вищої освіти Середніх Штатів. Ми також є членом Annapolis Group, організації найкращих гуманітарних коледжів країни.

Статистика

Ми є...

 • 2300 залучених студентів, які будуть вашими сусідами по кімнаті, однокласниками, одногрупниками та друзями.
 • Мережа з майже 19 620 досвідчених випускників, які пропонують поради та відкривають вам двері для стажування та майбутньої кар’єри
 • Сотні відданих викладачів і співробітників, які кинуть виклик і підтримають вас на кожній ділянці вашої подорожі Сасквеханною.

  Особливості кампусу

  • 325 мальовничих акрів у Селінсгроуві, штат Пенсільванія, з першокласними об’єктами, у тому числі сучасним науковим центром, Центром екологічної освіти, що зосереджується на стійкості, а також на дослідженнях річок і землі, а також найкращий концертний зал Stretansky Concert Hall.
  • Житло на кампусі гарантовано та включає типові гуртожитки в стилі коридору до таунхаусів і квартир для більш незалежного життя
  • Виняткові спортивні споруди, включаючи спортивний комплекс, фітнес-центр, басейн і 26 акрів трав'яних і газонних ігрових полів
  • Зручна прогулянка до магазинів і послуг у центрі Селінсгроув і річки Сасквеханна
  • Одна година їзди від столиці штату Гаррісбург і три години їзди від Нью-Йорка, Філадельфії, Балтімора та Вашингтона, округ Колумбія

   English Language Requirements

   Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

   Розташування

   • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

   Запитання