© ©Susquehanna University
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Введення

Наші студенти процвітають, і ви теж, оскільки вас навчають професори, які є експертами у своїх галузях і винятковими вчителями. Курсова робота в Susquehanna є інтенсивною — ви будете насолоджуватися персональною увагою викладачів, оскільки вони допоможуть вам вивчити та розвинути навички, необхідні для роботи та/або підготовки до аспірантури.

Багато шкіл говорять про навчання за кордоном, але в Саскуеханні це роблять усі. Ми визнані на національному рівні за нашу відданість глобальному досвіду та культурній компетентності завдяки нашій інноваційній програмі Global Opportunities (GO).

Місія

Ми навчаємо студентів продуктивного, творчого та рефлексивного життя досягнень, лідерства та служіння в різноманітному, динамічному та взаємозалежному світі.

Академіки

Ви можете вибрати з більш ніж 100 основних і неповнолітніх, а також допрофесійних програм і міждисциплінарної програми з відзнакою.

Школа мистецтв, Школа гуманітарних наук, Школа природничих і соціальних наук і Школа бізнесу імені Зігмунда Вайса, акредитована AACSB, пропонують ступені бакалавра мистецтв, бакалавра наук і бакалавра музики.

Ви отримаєте користь від нашого виняткового викладача та невеликих класів, які полегшують участь. Наша інноваційна навчальна програма заохочує широту та глибину вивчення, оскільки ви розвиваєте свій набір навичок, а участь у нашій програмі Global Opportunities розвиває вашу культурну компетентність.

По суті, світ відкритий для вас, коли ви обираєте Susquehanna University .

Susquehanna є акредитованою некомерційною установою, що означає, що наші програми є сертифікованими та визнаними за їх досконалість. Наші акредитації включають Асоціацію розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International), Національну асоціацію музичних шкіл (NASM), Американське хімічне товариство та Комісію з вищої освіти Середніх Штатів. Ми також є членом Annapolis Group, організації найкращих гуманітарних коледжів країни.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

Запитання