Keystone logo
Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Введення

Swiss School of Business Research пропонує академічну досконалість зі швейцарською якістю для наших студентів, які подають заявки з усього світу для отримання інноваційних ступенів бакалавра, магістра та доктора. Ми надаємо численні переваги та можливості для зростання та розвитку в динамічному міжнародному середовищі, де студенти можуть відзначити міжкультурне розмаїття та інноваційні стилі викладання.

Якісна освіта для всіх

SSBR було створено з групи бізнес-шкіл, щоб сформувати спеціалізований онлайн-вищий навчальний заклад, який пропонує дипломи всіх рівнів.

Наші засновники та старше керівництво працювали на найвищому рівні в десятках університетів і бізнес-шкіл по всьому світу. Побачивши стільки несправедливостей, поганого ставлення до студентів, низької якості освіти, високих цін тощо, SSBR було створено, щоб створити краще навчальне середовище без дрібних обмежень контролю багатьох університетів за дуже економічною ціною.

Величезний досвід наших співробітників і викладачів, набутий роками, показав SSBR, що потрібно для створення чудового досвіду навчання для наших студентів. SSBR прагне дати цю чудову освіту всім нашим студентам.

Ми прагнемо створювати та підтримувати високі очікування для наших студентів і викладачів. Наші студенти є не тільки нашими клієнтами, але й нашими партнерами та дослідниками. Будучи чесними та гнучкими до потреб наших клієнтів, ми створили програми, які є ретельними, актуальними та додають цінність кар’єрі наших студентів.

Бачення SSBR

Кажуть, освіта чудово вирівнює. Однак це не так, коли йдеться про якість вищої освіти. Переважна більшість населення світу не має доступу до якісної освіти.

Заява про бачення

Освіта – це ключ до майбутнього наших студентів. SSBR прагне дати студентам можливість отримати цей ключ, надаючи альтернативний шлях до отримання кваліфікації бакалавра, магістра або доктора, і налаштовуючи їх на курс самомотивованого навчання протягом усього життя в середовищі, яке готує їх до успішного життя у глобальному 21 столітті. За допомогою технологій ми прагнемо змінити статус-кво, пропонуючи якісну онлайн-освіту за цінами, доступними кожному.

Місія ССБР

SSBR існує, щоб забезпечити якісну вищу освіту від бакалавра до докторського рівня, оскільки ми віримо, що високоякісна освіта є правом людини.

Опис місії

 1. Ми забезпечуємо якісну, сувору освіту, враховуючи спосіб життя та здатність до навчання кожного окремого студента.
 2. Ми підтримуємо середовище, яке дозволяє студентам, без обмежень у часі та місці, брати на себе відповідальність за свою освіту, гнучко вибираючи курси та темп навчання, щоб допомогти їм досягти бажаних цілей.
 3. Ми надаємо доступ до передових технологій 21-го століття; створити різноманіття через навчальну програму та кількість студентів, щоб дати їм конкурентну перевагу в цьому глобальному 21 столітті.
 4. Ми підтримуємо шкільну культуру, засновану на міцному та ефективному партнерстві між нашою адміністрацією, викладачами, школами-партнерами та студентами.

Значення SSBR

 1. Ми цінуємо якість освіти. Ми хочемо, щоб наші студенти отримали відповідні виклики, щоб вони були належним чином підготовлені до наступного кроку в житті, будь то коледж чи кар’єра. Ми цінуємо якісних викладачів, які прагнуть бачити успіх своїх студентів, і очікуємо, що студенти виконуватимуть роботу якнайкраще, а не здаватимуть завдання з наміром зробити лише достатньо, щоб впоратися.
 2. Ми цінуємо чесність і порядність. Ми не робимо оманливих заяв, щоб «здійснити продаж» майбутнім батькам або студентам. Ми прагнемо представити аспекти нашої школи якомога точніше. Ми ведемо свою щоденну діяльність, пам’ятаючи про чесність і порядність, і очікуємо від наших студентів того ж.

Навіщо вчитися в Swiss School of Business Research

Гнучкі програми навчання

Наші гнучкі навчальні програми засновані на європейській моделі вищої освіти, що дозволяє студентам обирати курси на основі програмних вимог, попереднього навчання, поточних інтересів і майбутніх амбіцій.

Усі наші програми повністю онлайн або проводяться в наших школах-партнерах.

Кілька початкових дат

Студенти можуть вибирати між кількома датами початку протягом кожного навчального року. Наш модульний дизайн курсу та структура програми дозволяють оптимально планувати вищу освіту.

Передача кредитів з попередніх установ

Студенти можуть перейти з існуючого коледжу, школи чи університету. Забезпечуючи легшу передачу кредитів, програми навчання сумісні з Європейською системою трансферу кредитів (ECTS). Наш гнучкий академічний календар дозволяє безперервно навчатися, дозволяючи студентам навчатися в майже необмеженій кількості шкіл по всьому світу та вступати на курси SSBR.

Справді Глобальна спільнота

Наша справді глобальна спільнота студентів, викладачів і співробітників складається з 50+ різних національностей з усього світу, причому студенти демонструють глибоку вдячність культурному розмаїттю та підприємницькій ініціативі.

Професійно досвідчені професори

Академічно кваліфіковані та професійно досвідчені професори пов'язують теорію та практику, пропонуючи сучасні тематичні дослідження в класі, готуючи студентів стати світовими лідерами майбутнього.

Інтерактивні методи навчання

Невеликі класи до 30 студентів дозволяють викладачам використовувати інтерактивні методи навчання, тим самим збільшуючи групову взаємодію, покращуючи групову динаміку та створюючи довготривалі зв’язки між студентами.

Акредитації та сертифікати

Swiss School of Business Research – це приватна бізнес-школа, яка підтримує цінності високої якості та індивідуальної уваги в рамках програм, які відповідають найвищим стандартам. Приватні та державні ВНЗ у Швейцарії сидять поруч і пропонують студентам вибір досвіду та можливостей. Один шлях не кращий за інший, але важливо визнати, що кожен тип закладу пропонує різний досвід і результати для студента.

Державні заклади, такі як університети, пропонують традиційні освітні Pathways , які знайомі, але часто мають обмеження щодо підходу та організовані таким чином, що студенти можуть загубитися в натовпі, без індивідуальної уваги, якої потребують студенти. Університети також можуть повільно розпізнавати та реагувати на зміни у світі бізнесу та надання сучасних освітніх програм.

Приватні навчальні заклади, такі як SSBR, можуть бути організовані таким чином, щоб вони були більш чуйними та надавали студентам ту підтримку, яка потрібна їм для процвітання. Програми SSBR розроблені, щоб допомогти вам отримати знання, навички та досвід, щоб налаштувати вас на наступний крок у вашій кар'єрі. Ваш повністю акредитований ступінь SSBR означатиме, що ви досягли того самого рівня знань, що й у традиційному університеті, але таким чином, що допоможе вам виділитися на роботі чи під час подання заявки на роботу. Навчання в SSBR дасть вам можливість вивчити нові ідеї та зміцнити впевненість у майбутньому.

 • SSBR повністю акредитований ASIC - Службою акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів. ASIC є провідним незалежним британським органом із забезпечення якості, який спеціалізується на інституційній акредитації постачальників освіти в усьому світі. ASIC визнано UKVI у Великобританії та є повноправним членом Міжнародної мережі агентств із забезпечення якості вищої освіти (INQAAHE), є членом BQF (Британського фонду якості) та є інституційним членом EDEN (Європейська дистанційна та електронна Навчальна мережа).
 • SSBR сертифіковано eduQua , швейцарським знаком якості для закладів додаткової освіти. EduQua є швейцарським національним органом із забезпечення якості та першим швейцарським знаком якості, орієнтованим на безперервну освіту дорослих. Він визнаний і підтримується урядом Швейцарської Конфедерації та є першим сертифікатом якості для державних і приватних навчальних закладів Швейцарії. EduQua — це провідна схема акредитації органів із забезпечення якості для безперервної освіти.
 • SSBR є схваленим навчальним центром OTHM . Курси OTHM схвалені та регулюються Ofqual Уряду Великобританії (Управління з питань кваліфікації та іспитів)

Особливості кампусу

  Розташування

  • Barcelona

   Barcelona Campus Carrer de Llull,321, 08019, Barcelona

   • Zürich

    Nüschelerstrasse,31, 8001, Zürich

    Запитання