Tainan National University Of The Arts

Tainan National University Of The Arts

Tainan National University Of The Arts

Введення

Заснування школи було затверджено виконавчим юанем у січні 1989 р. Підготовчий кабінет був створений в 1993 р. Назва Національний коледж мистецтв Тайнань була офіційно прийнята в липні 1996 р. У серпні Tainan National University Of The Arts , 2004 р., Важлива подія на часовій шкалі школи. Школа розташована поруч із прекрасним водосховищем Ушантоу в районі Гуантянь, Тайнань.

Місія TNNUA - плекати таланти у високопрофесійних галузях мистецтва. Школа може похвалитися широким спектром наукових галузей у суміжних областях, включаючи Музичний коледж, Коледж візуальних мистецтв, Коледж звукових та графічних мистецтв, Коледж листів та культурної спадщини та Комісію загальної освіти. З часу свого заснування він дав видатні результати в освіті. Під впливом професійного викладацького складу та мистецького середовища Школа успішно підготувала видатні професійні мистецькі таланти у галузі творчості та досліджень мистецтва, встановивши ТННУА як один з найвидатніших академічних інститутів, що спеціалізується на професійному мистецтві.

В останні роки TNNUA вклав багато зусиль у вивчення можливостей поєднання гуманітарних наук та мистецтв з технологіями. Він створив міжгалузеві союзи з місцевими галузями у галузі цифрових технологій та активно демонструє творчі можливості Школи в різних галузях мистецтва. Він допомагає у культурній реабілітації та побудові місцевої гуманітарної свідомості шляхом постійних зусиль у створенні робіт та дослідженнях. Шляхом обміну мистецтвами школа пов’язується зі світовим співтовариством, виводячи експертів з мистецтва Тайваню на міжнародні сцени та демонструючи потенціал Тайваню в галузі мистецтв.

Розташування

  • 66號

    大崎,66號, 72045, 66號

    Запитання