Tampere University

Tampere University

Tampere University

Введення

Людський потенціал необмежений.

Tampere University є одним з найбільш мультидисциплінарних університетів у Фінляндії. У нашому університеті представлені майже всі визнані на міжнародному рівні галузі.

Tampere University був утворений на початку 2019 року, коли два раніше відокремлені університети, Tampere University технологічний університет та Університет Тампере, об’єдналися в один. Університет Тампере був вперше створений у 1925 р., А Tampere University технологічний університет - у 1965 р. Таким чином, Tampere University має багаторічний досвід у навчанні студентів університету.

Програми бакалавра англійською мовою

Tampere University пропонує добірку програм бакалавра, які викладаються повністю англійською мовою. Будучи студентом бакалавра, ви отримаєте освіту світового рівня в унікальному навчальному середовищі. Tampere University є ідеальним закладом для початку навчання в університеті.

Понад 30 магістерських програм з англійської мови

Tampere University пропонує різноманітні надихаючі магістерські програми, які проводяться англійською мовою. Магістратура в Tampere University надає вам якісну освіту та дає вам чудові можливості для формування глобальної мережі як професійних, так і наукових колег, безцінної для вашої майбутньої кар’єри.

Докторські програми

Наша докторська освіта базується на останніх наукових знаннях та тісній співпраці з суспільством, промисловістю та трудовим життям. Докторська школа та докторські програми пропонують високоякісні можливості навчання та досліджень.

Дослідження в університеті

Дослідження в Tampere University зосереджені особливо на темах, пов'язаних з технологіями, здоров'ям та суспільством. У нашій спільноті працюють численні дослідницькі групи та мережі, які проводять міждисциплінарні та різноманітні дослідження через організаційні кордони.

Дослідження, проведені в наших Центрах передового досвіду (CoE), варіюються від досліджень культури гри до генетики пухлини.

Наші місії в галузі досліджень, розробок та інновацій полягають у підтримці справедливого та залученого до участі суспільства, у зміцненні здоров’я та добробуту всіх верств населення, у створенні ефективного та безпечного середовища та у забезпеченні поваги до соціальної відповідальності потрясіння, спричинене оцифруванням та перетворенням роботи.

Розташування

  • Tampere

    Tampere, Фінляндія

Запитання