Tarumanagara University

Tarumanagara University

Tarumanagara University

Введення

Для побудови своєї економіки Індонезія потребує активної участі підприємців. Вони створюють можливості, здатні поглинути наявну робочу силу. Це може початися в університеті, який відіграє життєво важливу роль у виробництві працюючих професіоналів із чудовими компетенціями та високою конкурентоспроможністю.

Економічне співтовариство АСЕАН на порозі, яке відкриває нові канали не лише для товарів і послуг, а й для професійної робочої сили, може бути стратегічною відповіддю на підприємництво. З цієї причини Tarumanagara University приймає підприємництво як одну з головних цінностей. Ця характеристика була застосована до обов’язкового курсу „Підприємництво” для всіх студентів.

Хоча підприємництво може збільшити економічні сектори, цілісність також вносить вагомий внесок, зокрема, в завоювання довіри громадськості. З часу свого існування і до сьогодні ми послідовно застосовуємо доброчесність як головний пріоритет у вихованні успішних людей. Це зобов'язання підтверджується духом розвитку професійного духу та підприємницького мислення, що відповідає нашому баченню стати провідним підприємницьким університетом, який володіє доброчесністю та професіоналізмом у Південно-Східній Азії.

Розташування

  • West Jakarta

    West Jakarta, Індонезія

    Запитання