© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Tati University College

Tati University College

Tati University College

Введення

TATIUC був formely відомий як Теренггану Advanced Technica інститут (TATI) і був відкритий в листопаді 1993 року.

Це почалося в тимчасовому кампусі в Султан Зайнала Абідін університету (formely відомий як KUSZA), Куала-Теренггану в липні 1994 року.

TATIUC був переведений в постійний кампусу в Телук Kalong, Kemaman в липні 1996 року.

Створення TATIUC не тільки ініціатива державного управління, але також в результаті співпраці з боку федерального уряду і приватних компаній. Це безперервне зусилля, щоб заповнити кращу якість трудових ресурсів на ринку.

Ця співпраця створило мульти-координаційного центру управління командою, яка не тільки відповідає в управлінні, але і фінансування створення TATIUC.

Досягнення

У 1999 році TATIUC був одним з найперших приватних вищих навчальних закладів, офіційно отримали акредитацію з LAN.

Ця вимога Малайзією агентства Кваліфікація (MQA) для освітніх установ, що забезпечують отримання посади середньої або вищої освіти.

TATIUC був удостоєний ISO 9001: 2000 у 2004 та ISO 9001: 2008 у 2010 році.

Це престижна нагорода в знак визнання її системи менеджменту якості. Ця нагорода, безумовно, є проривом для TATIUC і зміцнила вже сильну присутність в освітній галузі.

Найбільш важливою віхою в історії TATI досі прибув 27 травня 2007 року, коли він був офіційно підвищений до університетського коледжу статус носить ім'я як TATI University College (TATIUC).

Це визнання є стимулом для TATIUC продовжувати відстоювати якість його викладання і навчання для виконання цілісних потреби своїх студентів і задоволення програму Малайзії з світового класу, з високим рівнем доходів економіки.

Розташування

  • Chukai

    TATI University College Telok Kalong, Kemaman Terengganu, Malaysia, , Chukai

Запитання