Keystone logo
Technion International

Technion International

Technion International

Введення

Техніон – Ізраїльський технологічний інститут є головним центром науки, технологій і прикладних досліджень, а також одним із провідних університетів науки та техніки у світі. Техніон - це державний університет, заснований у 1912 році, це найстаріший університет в Ізраїлі. Кампус Technion розташований на горі Кармель у Хайфі, звідки відкривається вид на Середземне море.

Університет пропонує унікальні науково-технічні програми бакалаврату та магістратури, які викладаються англійською мовою. Університет пропонує унікальні науково-технічні програми бакалаврату та магістратури, які викладаються англійською мовою. Інститут займає 1-е місце в рейтингу університетів Європи зі штучного інтелекту (рейтинги CS) і 8-е місце серед університетів у світі за випуском нобелівських лауреатів.

Technion є основним джерелом інновацій і інтелекту, що рухає економіку. Випускники Technion складають 70 відсотків ізраїльської високотехнологічної робочої сили. Вони створили промислову інфраструктуру Ізраїлю, зміцнили його технологічні захисні можливості та започаткували його технологічні підприємства. Вони заслужили репутацію країни як «країни стартапів». Розташований у сучасному університетському містечку Техніон є домом для видатних викладачів, серед яких три нещодавні лауреати Нобелівської премії, а також довгий список видатних випускників, включаючи інженерів, науковців, лікарів, професорів і підприємців. Інститут також був визнаний однією з провідних у світі підприємницьких екосистем і став шостим членом престижного Альянсу університетів EuroTech, мережі університетів, що базуються на дослідженнях вищого рівня, відомих своєю науковою досконалістю та яскравими інноваційними екосистемами.

Technion знаходиться в Хайфі, третьому за величиною місті в Ізраїлі. Тут багато ресторанів, пляжів і культурних пам’яток, а також багатокультурне населення. Хайфа також є домом для деяких із найбільших технологічних компаній у світі, включаючи Apple (єдиний науково-дослідний центр за межами США), Microsoft, Amazon тощо.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137856_137725_summerschool.jpg " alt=" 137856_137725_summerschool.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","джерело" :""}" />

Technion International

Technion International контролює всі міжнародні академічні програми Technion і підтримує його міжнародні ініціативи та академічні угоди з іноземними партнерами по всьому світу (нараховуючи понад 200 університетів і дослідницьких структур). Він обслуговує всіх вступників і іноземних студентів, які зараз навчаються в університеті, і сприяє їх інтеграції в спільноту Technion загалом.

Досвід інженерної досконалості та інноваційного мислення за кордоном

Приєднуйтеся до студентів з усього світу та вибирайте з широкого спектру передових інженерних, наукових, підприємницьких та інноваційних програм. У рамках вашого досвіду навчання за кордоном готуйтеся до яскравого студентського життя, проживаючи в сучасних гуртожитках на кампусі, користуючись чудовими спортивними спорудами Техніону, вивчаючи іврит (за бажанням) і беручи участь у захоплюючих соціальних і культурних заходах.

Академічні програми та можливості дослідження англійською мовою

Різноманітність академічних програм, акредитованих Technion, і дослідницьких можливостей, які викладаються повністю англійською мовою, пропонуються в широкому діапазоні цікавих галузей. Унікальне поєднання науковців високого рівня, міждисциплінарного ставлення та практичного підходу до навчання в Technion, що забезпечується завдяки першокласним викладачам і передовим обладнанням, створює навчальний досвід, який готує студентів до успіхів у їхній майбутній академічній та професійній кар’єрі.

Єдиний магазин для іноземних студентів

Technion International піклується про всі послуги іноземним студентам, включаючи вступ, академічне адміністрування, житло, консультації, орієнтаційні програми та іншу допомогу. Він також організовує культурні та соціальні заходи, які включають поїздки в Ізраїль, цикл лекцій про ізраїльську культуру тощо.

Довічна можливість

Приєднуйтесь до нас, щоб отримати незабутню можливість дізнатися нові шляхи вирішення сучасних інженерних і наукових проблем і викликів в Ізраїлі, багатому історією та незмірними науковими досягненнями, а також відомому як світова «Нація стартапів».

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137855_137726_screen.jpg " alt=" 137855_137726_screen.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","джерело" :""}" />

Розташування

  • Haifa

    Technion - Israel Institute of Technology, 2nd floor Technion City, 3200003, Haifa

Запитання