Keystone logo
© Tecnológico de Monterrey
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Введення

Tecnológico de Monterrey була заснована в 1943 році завдяки баченню дона Еудженіо Гарза Сада та групи підприємців, які створили некомерційну асоціацію під назвою Enseñanza e Investigación Superior, AC

Tecnológico de Monterrey є приватною, некомерційною, незалежною установою, яка не має політичних чи релігійних зв’язків.

Робота Tecnológico de Monterrey і всіх його кампусів підтримується громадськими асоціаціями, що складаються з численних груп видатних лідерів з усієї країни, які віддані якості вищої освіти.

Щороку члени правління цих громадських об’єднань збираються, щоб визначити цілі, якими керуватимуться основні рішення, які допоможуть Tecnológico de Monterrey досягти мети стимулювати розвиток громад і нації.

Tecnológico de Monterrey користується підтримкою національної спільноти, яка бере участь у розіграшах, організованих самим закладом для розширення своєї стипендіальної програми та інвестицій в інфраструктуру.

Tecnológico de Monterrey користується статусом вільної університетської школи, що дозволяє їй функціонувати як навчальний заклад.

призначення

Tecnológico de MonterreyМетою компанії є створення інформації, здатної змінити життя.

Ми використовуємо освітній досвід, щоб сформувати людей у агентів змін, які бажають працювати на благо всіх — людей, які беруть на себе відповідальність за власне життя та усвідомлюють, що їхні дії можуть змінити інших — здібних, талановитих, чесних, відданих, зацікавлених візіонерів із глобальну перспективу та підприємницький дух не лише в університеті, але й у всіх сферах їхнього життя.

Освіта наших студентів є життєво важливою складовою нашої здатності досягти успіху. Студентів заохочують трансформувати свої економічні, політичні, екологічні та соціальні реалії на соціальному, професійному та особистому рівнях.

Бачення

«Лідерство, інновації та підприємництво для процвітання людини».

Модель Tec21

Tec21 дозволяє сформувати міцні та комплексні навички, які допоможуть вам творчо та стратегічно вирішувати виклики сьогодення та майбутнього.

Чому він унікальний?

Наша модель навчання на основі викликів базується на чотирьох ключових компонентах:

Навчання на основі викликів

Навчання студентів під час навчання в бакалавраті зосереджено на стосунках студента з викладачем і середовищем, у якому студенти розвивають дисциплінарні та трансверсальні навички, вирішуючи виклики, пов’язані з реальними проблемами, і демонструючи свою майстерність через різні докази навчання. У цій моделі кидається виклик центральній одиниці навчання.

Персоналізація та гнучкість

Перш ніж вибирати кар'єру, тепер ви обираєте шлях:

1. Ви отримаєте основи галузі, ви знатимете пов’язані професії та вирішите, яку кар’єру вибрати.

2. Ви розвинете ключові компетенції вашої кар’єри через більш цілеспрямовані виклики, одночасно розширюючи свій університетський досвід.

3. Ви продовжуватимете зміцнювати навички та надавати своїй кар’єрі індивідуальний відтінок на основі ваших інтересів, пристрастей і планів за допомогою широкого діапазону концентрацій, перебування та доступних сертифікатів.

Надихаючі вчителі

Наші професори є головними героями однієї з найглибших трансформацій в історії Tec і зміни парадигми, яка викликала інтерес національних і міжнародних академічних кіл.

Які методи навчання їх відрізняють? Вони створюють активне навчальне середовище та знаходять у викликах тригер для формування дисциплінарних і наскрізних навичок, які потрібні вам як студенту, що допоможе вам перенести ці знання в реальний контекст. Крім того, вони є сучасними та пов’язані зі своєю практикою та працюють міждисциплінарним способом.

Прийом

Розташування

 • Monterrey

  Eugenio Garza Sada 2501, 64849, Monterrey

 • Guadalajara

  Avenida General Ramón Corona 2514, 45138, Guadalajara

  • Santiago de Querétaro

   Epigmenio González 500 Fracc. San Pablo, 76130, Santiago de Querétaro

   • Mexico City

    Campus Santa Fe, 01389, Mexico City

    • Mexico City

     Ciudad de México Campus, 14380, Mexico City

     Запитання