TED University

TED University

TED University

Введення

Мустафа Кемаль Ататюрк, засновник Туреччини, який вірив у життєво важливе значення ролі освіти для модернізації країни, заявив у своєму виступі під час відкриття Великої національної асамблеї Туреччини в листопаді 1925 р., Що для досягнення мети В сучасній системі освіти в Туреччині існувала потреба у залученні приватного підприємства. Турецька асоціація освіти була заснована 31 жовтня 1928 року на основі цього бачення та у відповідності з новаторськими зусиллями Ататюрка та його друзів. 12 грудня 1939 р. Рішенням Кабінету міністрів було надано юридичний статус "Асоціації для суспільного блага".

Як зазначено у другому пункті її статуту, президент Турецької Республіки є Опікуном Турецької асоціації освіти. TED - це давно створена організація громадянського суспільства, яка надає стипендії успішним студентам з обмеженими доходами, відкриває школи та гуртожитки з іноземною мовою як засобом навчання як у Туреччині, так і за кордоном, створює наукові платформи для подальших зусиль для підвищення рівня освіти в Туреччині нарівні із сучасними світовими стандартами, створює обізнаність про проблеми системи освіти в Туреччині та її можливі шляхи вирішення, а також сприяє формуванню турецької освітньої політики. На сьогодні TED має 38 шкіл, 2 представництва, студентський гуртожиток, бюро випускників та багато спортивних клубів, що входять до його шкіл.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) був створений в 2012 році Турецькою асоціацією освіти (TED), яка є піонером розвитку освіти в Туреччині з 1928 року. TEDU - це прогресивна академічна установа, що пропонує інтегрований підхід до вищої освіти та високоякісного студента -орієнтований освітній досвід. Завдяки академічно строгій курсовій роботі, динамічному викладанню, вагомим дослідженням та безлічі можливостей для студентів брати участь на місцях та за кордоном, ми прагнемо створити різноманітну спільноту соціально відповідальних, глобально налаштованих учнів, які навчаються впродовж життя.

Цим ми запрошуємо студентів брати активну участь у середовищі постійного навчання та виробництва на TEDU та користуватися привілеєм бути студентом TEDU з великою кількістю стипендій.

60779_0Tedu138.jpg

Місія TED University

TED University виконує місію сприяння випускникам, які є креативними, багатогранними, критично налаштованими, впевненими в собі, всебічно освоюваними протягом усього життя, використовуючи інноваційні методи викладання та навчальні програми, які мають належний баланс глибин до широти, що вимагається глобальними економіками знань; внесок у світ науки шляхом генерування нових знань за допомогою широкого кола наукових досліджень та творчих зусиль у основних сферах інституційного пріоритету; і бути прозорим, підзвітним, надійним та відкритим для навчання закладом, спрямованим на наступність та сталий розвиток. Завдяки своїй прозорій та організаційній структурі TED University прагне стати відповідальною та надійною установою для всіх своїх зацікавлених сторін, зосереджуючись на стабільності та сталому розвитку, та університетом, відкритим для навчання.

Бачення TED University

Бачення TED University - забезпечити найкращий освітній досвід для своїх студентів та стати одним з провідних університетів-фундаторів Туреччини.

Основні цінності

 • Повага до етичних цінностей
 • Доброчесність, солідарність та взаємоповага
 • Прогресивна та світська інституційна позиція
 • Досконалість у навчанні та дослідженнях
 • Міцна та інтегрована культура якості
 • Дух партнерства та співпраці
 • Участь зацікавлених сторін
 • ТЕД традиція

Перевезення

TED University містечко TED University знаходиться в центрі міста і на однаковій відстані від усього світу. Розташовуючись на перетині транспортної мережі, він забезпечує легкий доступ до своїх учнів.

Архітектура TEDU пропонує нашим студентам комфортний та комфортний освітній простір, що заохочує до роботи. Наш університет, який оснащує свою інфраструктуру передовими технологіями, надає нашим студентам впевненості в найбільш ефективних, корисних та швидких технічних можливостях.

Служба громадського харчування

У нашому містечку є кафе (Chill-in та кава-брейк) та їдальня (Diner by Coffee Break), що обслуговує студентів TED University . Наші студенти можуть використовувати ці кафе та їдальні для своїх потреб у їжі та напоях. Крім того, наші кафе дозволяють студентам проводити час соціально. На додаток до цього, наші студенти також можуть скористатися торговими автоматами для їжі та напоїв, розташованими в різних точках нашого кампусу.

Середовища

TED University містечко TED University пропонує всі види високоякісного середовища, яке може знадобитися нашим студентам у соціальному, культурному, мистецькому та спортивному контексті. Наші учасники можуть безкоштовно користуватися Спортивним центром TEDU після подання документів, необхідних для членства, до нашого Спортивного центру. Окрім цього, у наших закладах із нашим експертним персоналом проводяться групові та приватні уроки.

Критий плавальний басейн
Критий басейн має напіволімпійські особливості і має довжину 25 м, ширину 12 м і глибину 2 м. Він має 5 смуг руху. Критий плавальний басейн знаходиться на поверсі В1 кварталу Е.

Фітнес-центр
У тренажерному залі доступне різноманітне кардіотренажери, тренажери та вільні ваги, які відповідають потребам усіх, хто хоче займатися спортом. Фітнес-центр знаходиться на 1 поверсі блоку E.

Професор проф. Д-р Рюшту Юце Спортивний зал
Наша гімназія має регулярний розмір і проводить безліч змагань. Він може бути використаний членами TED University у визначений час. Необхідний спортивний інвентар (м’яч, сітка тощо) надає наш університет. Наш тренажерний зал розташований на першому поверсі Блоку Е.

Спортивна студія
У нашій спортивній студії, розташованій на поверсі B2 блоку E, проводяться групові та приватні уроки.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

Запитання