Tel-Hai College

Tel-Hai College

Tel-Hai College

Введення

Tel-Hai College пропонує академічні програми для студентів і аспірантів, які знаходяться нарівні з провідними університетами країни і приваблюють талановитих студентів і дослідників до північної периферії.

Вступ

Tel-Hai College , натхненний духом піонерського досконалості та підприємництва, засновників, є зростаючим лідером вищої освіти та наукового пошуку в північній Галілеї Ізраїлю.

Розташований в самому серці вражаючих пейзажів, Tel-Hai , з його унікальним характером Галілеї, став центром, який приваблює чудових вчених і талановитих молодих людей з усього Ізраїлю та світу. Розташування Tel-Hai , розташоване поруч з різноманітними екосистемами долини Хула, аграрними полями та шляхами міграції птахів по долині Великої розломи, лініями фронту, розкиданими по непостійних північних кордонах Ізраїлю, позначає свою місію вивчення та створення ресурсів регіону для створення академічних і науково-технічних наук глобального значення. Визнані в 1996 році як незалежні академічні установи, основні напрямки дисципліни Tel-Hai - охорона здоров'я, навколишнє середовище та біотехнологія. Значна частина академічної широти і наукової стійкості Коледжу випливає з її стратегічної приналежності до MIGAL - Галілейського науково-дослідного інституту, розташованого в Кірьят-Шемоні. Tel-Hai є єдиним коледжем в Ізраїлі, який має партнерський дослідницький інститут.

Місія

Коледж використовує різноманітні природні ресурси регіону для створення чудових наукових досліджень та інноваційних наукових досліджень, які породжують зростання в громадах Галілеї. Tel-Hai залучає талановитих студентів та видатних викладачів з Ізраїлю та світу, використовуючи свою академічну діяльність для стратегічного та економічного розвитку Галілеї.

Бачення

Коледж буде служити академічним і науковим керівником Галілеї, відданим академічним досконалостям, інноваціям і новаторським духом його засновників.

Цінності

Tel-Hai розвиває та підтримує культуру співпраці, критичного дискурсу, цікавості, постійно шукаючи нові знання та розуміння. Керівництво коледжу підтримує академічну свободу та свободу слова всіх осіб, що перебувають у його середовищі.

Віртуальний тур - Tel-Hai College

Розташування

  • Kfar Giladi

    road 9977, Upper Galilee, Israel, 1220800, Kfar Giladi

Програми

Запитання