Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Введення

Студенти в Теннессі Технологія отримують більше, ніж першокласні освіти. Вони навчаються бути лідерами у своїй обраній кар'єрі та протягом усього життя.

Партнерство між студентами та факультетами поєднує в собі дисципліни та ідеї у міждисциплінарних проектах та дослідженнях. За межами класу вони дізнаються про культури по всьому світу, виявляють, як бути хорошими громадянами через служби організації та десятки студентських клубів, наближатися до мистецтва та створювати дружні стосунки за віком, фоном та інтересами.

Як і наш талісман, Awesome, золотий орел, студенти Tennessee Tech зосереджені на своїх дослідженнях, безстрашні в досягненні своїх цілей і свого майбутнього, а також прихильні до кампусу та глобальних спільнот.

Нараховуючи понад 10500 студентів, TTU пропонує понад 40 студентів та 20 аспірантів у восьми академічних коледжах та школах: сільське господарство та екологія людини, мистецтво та наука, бізнес, освіта, інженерія, образотворче мистецтво, міждисциплінарні дослідження та медсестринство.

Життя поза класом

У штаті Теннессі технології навчання не міститься в чотирьох стінах класу. Там є сильна інтелектуальна спільнота, де факультет і студенти повсякденно повсякденно спілкуються через дослідження, обговорення та обслуговування.

Теннессі Технологія - це місце, де студентські винаходи залишають клас, щоб поліпшити життя людей з обмеженими можливостями. Де ми збираємося допомогти перебудувати та відремонтувати громади, коли відбудеться стихійне лихо. Де різноманітні концерти, вистави, а також фестивалі мистецтва - це спосіб життя. Де студенти можуть стати саме тим, чим вони хочуть бути.

Панель запуску для безперервного успіху

Зателефонувавши до будинку Теннесі Tech, випускники залишають наше маленьке містечко, щоб змінити світ. Космонавти та підприємці, артисти та вчителі розвивали довіру до своїх здібностей та освіти, щоб вирішувати глобальні проблеми та стати лідерами у своїх сферах у Куквілі.

Красиве місце, щоб зателефонувати додому

У місті Куквілль, який налічує близько 30 000 чоловік, він пропонує найкраще житло у сільській та міській місцевостях. У центрі, розташованому серед трьох найбільших міст Теннессі, кампус оточений озерами, державними парками, горами та річками в одному з найбільш екологічно різноманітних клімату нації.

Майже дві третини всіх студентів отримують певну форму фінансової допомоги, як державного, так і федерального уряду, університету або приватних фондів.

Акредитація університету

Tennessee Technological University акредитований Південної асоціації коледжів і шкіл комісії з коледжів (SACSCOC), щоб присудити ступінь бакалавра, магістра, фахівця і докторських ступенів. Зв'яжіться з Комісією з коледжів у 1866 Південному провулку, Decatur, GA 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500 для питань про акредитацію Tennessee Technological University .

Програма акредитації

На додаток до інституційної акредитації, багато програм Теннессі техніки акредитовані спеціалізованими професійними агентствами з акредитації. До таких національно визнаних програмних акредитаційних агентств належать:

 • Асоціація для розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International)

 • Американська асоціація сім'ї

 • АБЕТ - раніше Акредитаційна рада з питань інжинірингу та технологій, Інк.

 • Американське хімічне товариство (ACS)

 • Акредитаційна комісія з питань освіти в сестринській сім'ї (ACEN) - колишня Національна ліга для комісії з акредитації медсестер (NLNAC)

 • Рада з акредитації з питань харчування та дієтики (ACEND)

 • Комісія з колегіальної медсестринської освіти (CCNE)

 • Рада з акредитації консультування та суміжних освітніх програм (CACREP)

 • Рада з акредитації підготовки педагога (CAEP) - колишня Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE)

 • Національна асоціація шкіл мистецтва та дизайну (NASAD)

 • Національна асоціація музичних шкіл (NASM)

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Cookeville

  William L Jones Drive,1, 38505, Cookeville

Запитання