Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Введення

Ласкаво просимо до Коледжу мистецтв і наук Техаського університету A&M - Центральний Техас. Ми прагнемо пропонувати інтелектуально складні програми, відомі прекрасним викладанням, стипендією та охопленням.

Наш факультет отримав визнання у своїх дисциплінах, і деякі з них здобули національну репутацію своєю науковою роботою. Вони віддані викладачам, які вважають наставництво студентів та аспірантів важливою частиною свого покликання. Студенти нашого коледжу отримують велику користь від прямої взаємодії з викладачами.

Хоча ми коли-небудь зосереджені на вашому академічному зростанні, ми також постійно адаптуємо наші пропозиції курсів до мінливих вимог робочої сили та багатьох застосувань наших дипломних програм. Інновації керують сучасною економікою як ніколи раніше. Сьогоднішні робочі місця вимагають критичного мислення, ефективного спілкування та кількісних міркувань, які розвивають наші програми в галузі мистецтв та наук. Наші програми забезпечують багату територію для вивчення. Ми хочемо зробити більше, ніж допомогти вам знайти більш оплачувану роботу; ми хочемо допомогти вам знайти ваш дзвінок.

Розташування

  • Killeen

    Leadership Place,1001, 76549, Killeen

    Запитання