Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

Введення

Про нас

Thammasat Business School розташована у центрі Бангкок Метрополіс, що називається "Місто ангелів". Бангкок - це бізнес та інвестиційний центр в Південно-Східній Азії. Місто пропонує досконалу суміш тайської традиції, культури та сучасного способу життя в епоху технологій. Відвідувачі з усього світу приваблюють барвистий спосіб життя жителів Бангкока, а також історичну спадщину міста. Крім того, мережа знань з усього світу пов'язана між собою за допомогою складних інформаційних мереж у цьому центрі вищої освіти Таїланду. Люди з усіх сфер життя приїжджають в Бангкок, щоб вивчати і дізнатися щось нове.

Оригінальна мета факультету комерції та бухгалтерського обліку полягала в тому, щоб запропонувати програми для студентів в різних функціональних сферах бізнесу тайської мови. Один із аспектів його спадщини полягає в тому, що Університет Таммасат є державним університетом, в якому адміністративна структура, політика, процедури та бюджетування подібні до державної служби, ніж до міжнародного вищого навчального закладу XXI століття.

Навчання в енергетичній атмосфері

Thammasat Business School пропонує академічні програми як в університетських містечках Tha Prachan, так і в Rangsit. Ці програми проводяться в атмосфері, яка стимулює активне навчання. У студентському містечку Тха Прачан студенти знаходяться поруч з бізнес-сектором, оскільки цей кампус розташований у центрі Бангкоку. Його оточують малі та великі підприємства. Кампус Рангсит розташований у північному передмісті Бангкока. Кампус добре підключений до центрального Бангкока з зручним транспортом. Кампус Рангсит - це велика споруда, оточена природою. Усередині кампусу є гуртожитки, спортивні центри та різноманітні навчальні заклади, розташовані поруч з Азіатським технологічним інститутом (АІТ) та Науковим парком Тайланду. Разом ці три організації формували швидкість високоякісного освітнього кластера з відмінною освітньою атмосферою.

VISION

"Лідер інноваційної освіти в бізнесі та бухгалтерії"

МІСІЯ

Розробити компетенцію управління та Thammasat Spirit для лідерів, менеджерів та підприємців.

ЦІННОСТІ

Університет Таммасат почав діяти як Народний університет з твердою прихильністю демократії. Це спадкова Thammasat Business School (TBS). Школа підкреслює належне врядування, соціальну відповідальність та етичну поведінку. TBS зобов'язується до інноваційних програм, які мають додану вартість, стабільні та мають позитивний бізнес та соціальний вплив. Випускники TBS визнаються за свою незалежність, творчість та прихильність відповідальному менеджменту.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS та AACSB АКРЕДИТАЦІЯ

EQUIS шукає баланс між високою академічною якістю та професійною відповідністю, наданою тісною взаємодією з корпоративним світом. Тому міцний інтерфейс із світом бізнесу - це стільки вимоги, скільки потужний науковий потенціал. EQUIS надає особливого значення створенню ефективної навчальної середовища, яка сприяє розвитку управлінських і підприємницьких навичок студентів та сприяє їхньому почуттю глобальної відповідальності. Він також шукає інновацій у всіх відношеннях, включаючи розробку програм та педагогіку. Інститути, які акредитовані EQUIS, повинні продемонструвати не тільки високу загальну якість у всіх аспектах своєї діяльності, але також високий рівень інтернаціоналізації. Що стосується компаній, які набирають чинності по всьому світу, коли студенти вибирають освіту за межами своїх країн, а також у школах, що створюють союзи на кордоні та континентах, існує постійно зростаюча потреба в тому, щоб вони могли визначити ті установи в інших країнах, які надають високоякісні освіта в міжнародному менеджменті.

AACSB International - Асоціація підвищення кваліфікації колегіальних шкіл бізнесу (AACSB) об'єднує педагогів, студентів та бізнесу для досягнення спільної мети: створити наступне покоління великих лідерів.

Синонім найвищих стандартів передового досвіду з 1916 року, AACSB надає послуги з забезпечення якості, розвідки ділової освіти та професійного розвитку для більш ніж 1600 організацій-членів та більш ніж 800 акредитованих бізнес-шкіл по всьому світу.

Коли освітні, професійні та ділові організації стають членами Альянсу бізнес-освіти AACSB, вони є частиною руху, об'єднаного для підвищення якості ділової освіти у всьому світі. AACSB підключається, ділиться та надихає на інновації та якість у всій мережі учасників, а також бізнес-спільноти. Колективна сила організації заснована на різноманітних перспективах, глобальному настрої та прагненні до різниці.

Розташування

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    Запитання