© BIMM University
The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

Введення

Чому вибрати ACM? Навчання, виконуючи етос

ACM розуміє, як сьогодні працює музична індустрія, і створила захоплююче та всеосяжне навчальне середовище, яке безпосередньо зв'язується з галуззю. Наше навчання, виконуючи етос, допомагає спростити роботу галузі та забезпечує чітке уявлення про шляхи та варіанти кар'єри. Цей чіткий та практичний підхід прискорює вивчення.

Детальне опитування всіх аспектів галузі, як це трапляється (live!), Показує варіанти та напрямки, що значно допомагає нашим студентам робити чіткий вибір і створювати карти, які їм потрібні, щоб їх вести там. Якщо ви є продюсером, ви будете знати, що вам потрібна глибока уява про структуру пісень та написання пісень, але вам також принципово потрібно знати про потоки доходів та інтелектуальну власність, з яких ви отримаєте прибуток.

Вам також потрібно буде зрозуміти, як ваша музика монетизується за допомогою живого виконання, написання пісень та публікації, включаючи синхронізацію та ліцензування. Ми навчимо вас усе це повноцінно в ACM, пов'язуючи вас з командами, що роблять це щодня в Metropolis.

Точно так само, ви можете бути барабанщиком, основний акцент якого виконує, і отримувати якомога більше досвіду, граючи сесії. У цьому випадку вам все одно треба зрозуміти, як ви платите, і як, якщо ви впливаєте на трек, ви потенційно можете його спільно писати та сприяти створенню продукту. У цьому випадку, сесія грає насправді стає письмом. Вам потрібно буде знати різницю у тому, як ви отримуєте плату за відтворення та написання.

Поки ви вчитеся, ви будете будувати свій портфель, і ми допоможемо вам зрозуміти, як використовувати вашу роботу, яку ви створюєте, щоб створити свою власну фан-базу, а не просто бути музикантом. Це максимально підвищує вашу зайнятість як професійного музиканта, роблячи те, що ви робите бажаним, просто продаючи себе як основний актив. Ми навчимо вас цього, тому що у нас є найкращі професіонали галузі, що займаються цим щодня.

Визнання вашого ремесла як художника з надією отримати підписання великим етикеткою є застарілим поняттям і вже не є тим, як діє підприємство. Наша мета - залучити до кожного художника, що надходить через ACM, віру, бажання та розуміння того, як стати авторитетом, самодостатнім художником. Коли ви перебуваєте на цьому положенні, вам потрібно буде забезпечити обговорення умов із впевненістю, з групою, продюсером, менеджером, етикеткою та видавцем. Ми допоможемо вам керувати вашою власною кар'єрою, на відміну від того, що ви готові підписатись із менеджером на виході без повного розуміння того, як керувати своєю кар'єрою та можливостями.

Через наші глибокі інтегровані зв'язки з Metropolis, ACM має свій палець на пульс, це допомагає надати студентам можливість визначати їх місце в ньому. Ми знаємо, де зараз працює ця індустрія, адже в "Метрополісі" команди працюють на всіх рівнях, включаючи спеціалісти, незалежні та безпосередньо з підписаними та непідписаними артистами, брендами, дистриб'юторськими партнерами та творцями вмісту.

ACM інкапсулює галузь з кінця до кінця, де сьогодні написана, виготовлена, змішана, освоєна, розповсюджена, продана та опублікована. Наші студенти не навчаються з книги, а практичним досвідом роботи з музикою. Це внутрішня, жива, дихає зв'язок між ACM і Metropolis, що надає студентам таку унікальну перспективу та можливість.

Існуюча зв'язок між ACM і Metropolis дає нашим студентам можливість навчитися на основі угод, які ми робимо, як вони трапляються. Ієн Бренклі, генеральний директор компанії "Метрополіс", вже сім років працює в студії, працюючи раніше на п'ятнадцять років на великих етикетках, включаючи Universal. Через його зустрічі з професіоналами найвищого рівня промисловості та результатами, які вони отримали, Ян надає найбільш важливі ідеї та навчання безпосередньо студентам ACM. Нижче наведено кілька прикладів втілення практичного вмісту в навчальні програми нашого учня в словах Яна:

"Я познайомився з Енді Росом та Чарльзом Барсаміаном з недавньої діловою поїздкою до Лос-Анджелеса. Вони обидва працювали над передовими фільмами, відповідаючи за синхронізацію, музичний супровід та розміщення оркестрового рахунку. Вони заснували нову компанію "Exit Strategy Productions", що спеціалізується на музичному нагляді та видавничому справі. Потім ми взяли їх на роботу як консультанти, щоб генерувати можливості для публікації за допомогою голлівудських фільмів та основного бізнесу за допомогою оркестрової оцінки для студії, яку ми проводимо в Дохі, Катарі, в студії Katara від Metropolis. Навчання з побудови цих нових взаємин та того, як ми розробили стратегію для того, щоб виграти від нашого основного бізнесу, було потім використано як майстер-клас для студентів ACM Business. Ми будемо продовжувати оновлювати студентам подальшу еволюцію цього проекту "Метрополіс" у режимі реального часу. Крім того, студенти бізнес-школи, які приєднуються до нас в "Метрополіс" як стажери, допоможуть нам розробити реальні каталоги синхронізації, з яких ми керуємо фільмами.

Ми також нещодавно познайомилися з Шазамом, якого ми просили допомогти нам пропагувати наші концерти в студії. Це призвело до того, що компанія запропонувала нам своїм брендом з продажу брендів Blue Chip продавати наші два телевізійних формату. Вони також зможуть керувати нашою програмою віртуального вінілу. Це дасть нам доступ до 600 мільйонів споживачів. Це чудовий приклад того, як ми співпрацюємо з іншими брендами та організаціями для комерційного використання того, що ми можемо запропонувати та посилити його вплив. Співпраця є ключем до ефективної роботи музичної індустрії, як вона функціонує сьогодні. У цьому випадку, навчання буде представлено студентам ACM через мій щотижневий подкаст, який вони можуть переглядати, з метою аналізу того, як бізнес було зроблено, а потім мати можливість спілкуватися зі мною через живий Q & A. Вони зможуть запропонувати свої власні ідеї щодо вмісту, які будуть розглянуті, коли ми створюємо нашу майбутню продукцію у співпраці з найбільшими гравцями сучасної галузі ».

Ian Brenchley генеральний директор Metropolis Studios

Розташування

 • Guildford

  Rodboro Buildings, Bridge Street, Guildford, GU1 4SB, Guildford

 • London

  London, Великобританія

  • Birmingham

   Birmingham, Великобританія

   Запитання