The Catholic University of America

The Catholic University of America

The Catholic University of America

Введення

Національний дослідницький університет у центрі столиці нації в католицькій інтелектуальній традиції.

The Catholic University of America є унікальним серед університетів США - навіть серед католицьких університетів. І це не лише тому, що ми знаходимось у Вашингтоні, округ Колумбія - місто глобального значення та місце надзвичайних навчальних можливостей.

Наш університет був заснований католицькими єпископами США за статутом тодішнього Папи Римського Лева XIII, щоб бути національним університетом Католицької Церкви в Америці. Понад 130 років ми виконували свою місію відкрити та донести істину завдяки досконалості у навчанні та дослідженнях. Вчені католицького університету, інженери, медсестри, філософи, теологи, історики, архітектори, соціальні працівники, музиканти, художники та науковці у всіх галузях сприймають як розум, так і віру, застосовуючи невичерпні ресурси католицької інтелектуальної традиції для вирішення проблем сучасного життя та збагачуємо культуру навколо нас.

Вірно католицький

"Викладання університету має бути сумлінно католицьким, у всьому відповідати віросповідання Церкви та рішенням Святого Престолу". Це був перший принцип, закладений засновниками The Catholic University of America як основа всієї нашої роботи та керівництво для всіх майбутніх дій. Ми і сьогодні віддано католики.

Відкрийте для себе громаду, сповнену віри, в одному з найкращих католицьких університетів Америки

Служіння та віра є основою нашої місії. У всьому, що ми робимо - науковці, дослідження, студентське життя - ми стежимо за цією місією. Вісімдесят відсотків наших студентів-католиків мають багато можливостей святкувати та рости у своїй вірі. Щодня пропонуються меси як у кампусі, так і в базиліці Національної святині Непорочного Зачаття. Особливою популярністю користуються недільні меси в каплицях містечка з музикою та літургією, яку проводять студенти.

Отець Джуд, наш університетський капелан та директор Міністерства університету, каже, що це найкраще : ми маємо честь гуляти з кожним студентом нашої громади - студентами-мусульманами, протестантами, євреями чи католиками - незалежно від того, де вони можуть бути на своєму шляху віри. Міністерство студентського містечка впродовж року проводить різноманітні заходи, включаючи реколекції, які можуть відвідувати студенти різного походження.

Як громада ми відповідаємо на дзвінок до служби. Місцеві послуги пропонуються щодня тижня . Кожного осіннього семестру сотні студентів, викладачів та співробітників відвідують наш щорічний День служби Матері Терези. Це весняний семестр, саме стільки виходить на наш День служіння MLK Jr. В обидва дні прихильники університетської спільноти по всьому штату Вашингтон, округ Колумбія, допомагають тим, хто потребує, і втілюють місію Католицького університету в дію.

Наше завдання

Як національний університет католицької церкви в США, заснований і спонсорований єпископами країни за схваленням Святого Престолу, The Catholic University of America прагне бути всебічним католицьким та американським вищим навчальним закладом, вірним до вчень Ісуса Христа, переданих Церквою.

Присвячений просуванню діалогу між вірою та розумом, The Catholic University of America прагне відкрити та донести істину завдяки досконалості у навчанні та дослідженні, слугуючи Церкві, нації та світові.

Відмінності

Поруч з Римом у світі просто немає місця, подібного до The Catholic University of America . Історія, географія та провидіння поставили нас у серце Церкви в Америці та серце столиці Сполучених Штатів - перехрестя, яке значно розширить ваші інтелектуальні та духовні горизонти як частину нового покоління католицьких розумів. .

 • Ми унікальні серед усіх католицьких коледжів і університетів країни в тому , що ми національний університет католицької церкви в Сполучених Штатах , зафрахтований Святим Престолом і заснований католицьких єпископів.
 • Університет розташований у самому центрі Вашингтона, округ Колумбія
 • Від системи метро Metrorail, що прилягає до кампусу, ви лише за 10 хвилин їзди на метро від Капітолію, Смітсонівського інституту, Верховного суду, Бібліотеки Конгресу та Юніон Стейшн.
 • Наш кампус розміщений на 176 приголомшливо красивих гектарах - найбільший кампус у Вашингтоні, округ Колумбія
 • Університет був заснований в 1887 році як аспірантура, а не просто коледж . Результат - науковий досвід, а не лише досвід коледжу. Будучи студентом, серйозний студент знайде унікальні можливості для проведення наукових та наукових досліджень у своїх галузях дослідження, тісно співпрацюючи з викладачами.
 • Усі 12 наших шкіл отримують аспірантуру. Десять нагороджених ступенів бакалавра: архітектура та планування, мистецтво та науки, бізнес, техніка, музика, медсестринство, філософія, професійні студії, соціальна робота, теологія та релігієзнавство.
 • Усі ступінь бакалавра поєднують базову програму гуманітарних наук з більш поглибленими курсами з їх основних галузей навчання.
 • Досвід першого року знайомить вас з філософією, теологією, риторикою та логікою завдяки навчанню в невеликих спільнотах, що підтримують навчання. Ваші курсові роботи залучатимуть вас до роздумів, обговорення та написання великих питань, які сформували людську історію і які продовжують стикатися з нами сьогодні.
 • Студенти усіх спеціальностей можуть знайти семестрові, річні або лише літні можливості для навчання на п’яти континентах та в Римському центрі The Catholic University of America та Австралійському католицькому університеті.
 • Католицький університет - це спортивний заклад III відділу, що має 25 різноманітних програм. Близько 20 відсотків населення нашої студентської молоді складають університети.

Студентське життя

Досвід життя коледжу у Вашингтоні, округ Колумбія

Ми пропонуємо безліч варіантів для яскравого досвіду коледжу . Наш навчальний рік розпочинається та закінчується святкуваннями у всьому кампусі. Щотижня в університетському містечку вирують події: виконавське мистецтво, спортивні заходи, лекції, збори коштів, дні обслуговування, ярмарки, реколекції, танці, ігрові вечори, концерти тощо.

Понад 100 студентських організацій пропонують щось для кожного. Якщо політика - це ваша справа, ви можете приєднатися до коледж-демократів або коледж-республіканців. Можливо, ви захочете доповнити свої академічні інтереси за допомогою таких організацій, як Іспанський клуб або Хімічний клуб. Виконавці будуть зацікавлені в театральній компанії CenterStage або Redline A Cappella. Якщо ви хочете служити, існує безліч варіантів, включаючи " Найкращі друзі" та " Естафета на все життя".

Служіння та віра є основою нашої місії, і ми вітаємо студентів різного походження. Офіс Міністерства університету спонсорує можливості обслуговування, програми та заходи. Ми пропонуємо можливості щоденного обслуговування в громаді округу Колумбія та внутрішні та міжнародні поїздки .

Наш кампус є найбільшим і найзеленішим у Вашингтоні, округ Колумбія. Ви знайдете місця для навчання під деревом, баскетбольні майданчики для пікапів, широко відкриті газони для ігор у фрізбі, нещодавно відремонтовані, енергоефективні будівлі з історичним характером, та житлові зали, що пропонують різноманітні варіанти проживання. Кампус є частиною чарівного району Брукленд . Ми знаходимось у своєму маленькому містечку з ресторанами, студіями художників, новими квартирами та фермерським ринком неподалік.

Центр академічного та кар’єрного успіху та наша активна мережа випускників прагнуть допомогти вам забезпечити бажані роботи та стажування , багато з яких - короткою поїздкою на метро до центру округу Колумбія.

Станьте кардиналом і полетіть до Католицького університету.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Washington

  Michigan Avenue Northeast,620, 20064, Washington

Запитання