The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

Введення

60963_commencement.jpg

Заснована в 1835 році, коледж в Брокпорт є національно визнаним чотирирічним всеосяжним державним коледжом, орієнтованим на успіх студентів. Ми пишаємося нашою академічною якістю та винятковою цінністю.

Брокпорт є виборчою, національно визнаною та акредитованою державною установою. Ми займаємося університетським містечком SUNY і є одним з найуспішніших університетських містечок у країні.

Інституційна відповідальність

Акредитований Комісією з вищої освіти середніх штатів, College at Brockport забезпечує ефективну та підзвітну роботу за допомогою різноманітних офісів, систем та відносин.

Різноманітність і включення

Управління з питань різноманітності разом із Комітетом з питань колективної різноманітності керує зусиллями, спрямованими на передачу громаді коледжу Брокпорта на себе зобов'язання щодо різноманітності та справедливості; розробляти та контролювати план різноманітності коледжу; підготувати та аналізувати звіти для моніторингу нашого успіху; і концептуалізувати та розвивати різноманіття як інституційний та освітній пріоритет.

Випускники та друзі

Мережа Брокпорт включає понад 90 000 випускників, які живуть по всьому світу. У нас більше 8000 студентів; сотні нинішніх та колишніх факультетів, співробітників, емеріті та пенсіонерів; і безліч інших друзів, таких як сім'ї, корпорації та фонди. Ведення всіх цих ключових партнерів у контакті з сьогоднішнім Brockport є поточним фокус Коледжу.

Підтримати нас

Завдяки зусиллям Brockport, щоб заручитися фінансовими, академічними, стажуваннями та експериментальною підтримкою для наших студентів з випускників та сімейної мережі, коледж буде процвітати протягом десятиліть. Ви завжди можете допомогти!

Розташування

  • Rochester

    350 New Campus Drive Brockport, NY 14420, , Rochester

Запитання