© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

Введення

З 1915 року The College Of Westchester (CW) зосереджує свою увагу на кар'єрних успіхах своїх студентів. Академічні програми Коледжу Вестчестера ретельно розроблені, щоб надати навички та компетенції, найбільш бажані роботодавцями. Наше середовище в університетському містечку дуже особисте, а наші культурні центри обслуговують студентів.

Викладачі Вестчестерського коледжу обираються на основі досвіду, повноважень та дбайливого ставлення до того, щоб донести реальні знання до класу. Технології коледжу та вдосконалені веб-засоби навчання дають студентам де завгодно та в будь-який час можливість зв’язку з курсами, викладачами, однокласниками та послугами. The College Of Westchester пропонує винятковий досвід, який може привести до досягнення та успіху протягом усього життя.

The College Of Westchester випускає людей, які пройшли трансформаційний та цілеспрямований освітній досвід, що веде до кар'єри, що сприяє економічному прогресу. Будучи академічно орієнтованим на студентів, культурно різноманітним коледжем, Вестчестерський коледж прагне забезпечити найвищу якість освіти для всіх студентів, що мають кар'єру та підприємницьку спрямованість, шляхом надання ретельно розробленої та цілеспрямованої навчальної програми за участю регіональних роботодавців та інших інституційних інституцій. зацікавлені сторони. Коледж підтримує та заохочує академічну досконалість, кар'єрний розвиток, професійну доброчесність, фінансову відповідальність та належну громадянську позицію завдяки відмінному та дуже особистому навчальному середовищу, що веде до зростання економічної мобільності.

Розташування

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    Запитання