Keystone logo
The Education University of Hong Kong

The Education University of Hong Kong

The Education University of Hong Kong

Введення

Про ЕдуХК

The Education University of Hong Kong (EdUHK) – це фінансований урядом вищий заклад, який займається вдосконаленням викладання та навчання через різноманітні академічні та дослідницькі програми з педагогічної освіти та додаткових соціальних і гуманітарних дисциплін.

Університет виховує педагогів та соціальних лідерів, які є інтелектуально активними, соціально турботливими та глобально обізнаними, щоб стати агентами змін у громадах, яким вони служать. Він приділяє велику увагу дослідницьким можливостям — його дослідження сприятимуть розвитку знань, науки та інновацій, маючи стійкий вплив на соціальний прогрес і покращення людського життя.

EdUHK прагне бути провідним університетом в галузі освіти, створюючи вплив і визначаючи ландшафт освіти не тільки для Гонконгу, але і для Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Бачення

EdUHK ще більше посилить нашу роль як провідного університету в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та за його межами, зосереджуючись на освітніх дослідженнях, розробці та інноваціях. Університет продовжуватиме підвищувати свій авторитет і впливати на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях завдяки нашим високоякісним дослідженням та стипендіям. Ми прагнемо виховувати видатних і дбайливих викладачів і професіоналів, які вносять конструктивний внесок у сталий соціальний та економічний розвиток Гонконгу та за його межами.

Місія

Відданий підходу «Освіта плюс», головна місія EdUHK полягає в тому, щоб очолити освітні інновації, а також сприяти та підтримувати стратегічний розвиток викладання, освіти вчителів і дисциплін, що доповнюють освіту, готуючи видатних і морально відповідальних педагогів і професіоналів, підтримуючи їх навчання протягом усього життя.

Розташування

  • Hong Kong

    10 Lo Ping Road, Tai Po, New Territories, , Hong Kong

Програми

Також заклад пропонує:

Запитання