Keystone logo
The State University of New York International Pathway Program Міжнародна програма Pathway
The State University of New York International Pathway Program

Міжнародна програма Pathway

New York, США

2 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 42 185 / per year *

На кампусі

* ця сума покриває рік навчання, житло, харчування та медичне страхування та необхідна для форми I-20

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Пройдіть обов’язкові курси бакалавра SUNY General Education (Gen Ed) під час участі в програмі International Pathway Program (IPP) у SUNY Morrisville і почніть другий рік, вивчаючи курси за вашою спеціальністю.

IPP пропонує три навчальні плани тривалістю 2 семестри з необов’язковим третім семестром, доступним для тих, кому буде корисно. Кожен план навчання пропонує студентам набір класів Gen Ed, сумісних з усіма спеціальностями. Студентам підбирається найкращий план навчання на основі академічних і вступних іспитів. Студенти заробляють від 24 до 38 кредитів для отримання ступеня під час реєстрації в IPP.

Багато курсів бакалаврату Gen Ed в IPP матимуть пов’язаний курс декламації, який забезпечує пряму підтримку навчання для підвищення академічної успішності та дає можливість студентам перейти на повний ступінь бакалавра або наступну академічну програму.

Завдяки понад 4500 програмам бакалаврату та сертифікатам студенти можуть знайти Pathway бакалавра, який найкраще підходить для їхньої кар’єри та успіху в навчанні. Студенти можуть працювати з міжнародно відомими професорами та дослідниками, а також з лауреатами Нобелівської премії та Пулітцерівської премії.

Університет штату Нью-Йорк (SUNY) відомий у всьому світі своїми академічними досягненнями. З 64 кампусів SUNY 23 увійшли до числа найкращих коледжів та університетів країни за версією US News & World Report, а 3 увійшли до 100 найкращих.

Кожен студент, який успішно закінчив програму отримання ступеня в одному з 64 кампусів SUNY, отримує диплом Університету штату Нью-Йорк.

Станьте частиною 95% студентів, які успішно переходять із SUNY Morrisville на наступну академічну програму в SUNY!

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси