Keystone logo
The University of Greenwich Бакалавр міжнародного бізнесу з відзнакою
The University of Greenwich

Бакалавр міжнародного бізнесу з відзнакою

London, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

На кампусі

* денна міжнародна| будинок 9250 фунтів на рік

Введення

Наш ступінь у галузі міжнародного бізнесу забезпечує навички та досвід, необхідні для успішної кар’єри в глобальному бізнес-середовищі.

Цей курс охоплює теорію та практику міжнародного бізнесу, вивчаючи управління бізнесом та організаційні функції, міжнародні стратегії та різні міжнародні бізнес-середовища. Ми знайомимо вас із соціально-економічними наслідками міжнародного бізнесу, дивлячись на бізнес-етику та корпоративну соціальну відповідальність, ринки, що розвиваються, та економіку.

Загалом, цей ступінь міжнародного бізнесу забезпечує критичне розуміння сучасних проблем у світі міжнародного бізнесу. Ви&rsquo матимете можливість провести рік за кордоном за новою програмою студентського обміну за схемою Тьюрінга та/або пройти факультативний рік стажування в міжнародній організації.

Популярні професії для випускників міжнародних бізнесів включають банківську справу та фінанси, ІТ та логістику. Наші випускники знайшли роботу в таких компаніях, як JP Morgan, PwC, HP і Ericsson.

Що слід знати про цей курс

  • 90% студентів задоволені бізнес-дослідженнями бакалавра (Національне опитування студентів, 2022 р.)
  • Стажування в таких компаніях, як Microsoft, Warner Music Group і IBM.
  • Дізнайтеся, як культурні відмінності впливають на міжнародний бізнес, навчаючись за кордоном у Франції, Іспанії чи в одному з інших наших університетів-партнерів по всьому світу, отримуючи гроші.
  • 10 найкращих університетів Лондона за якістю досліджень (Повний путівник університетів, рейтингові таблиці 2023)
  • Чудово, якщо ви хочете зрозуміти сучасні виклики ведення бізнесу в глобалізованому світі, отримавши знання в галузі міжнародного бізнесу та економіки.

Прийом

Плата за навчання програми

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання