Keystone logo
The University of Greenwich BSc Hons Computer Science (Data Science)
The University of Greenwich

BSc Hons Computer Science (Data Science)

London, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

На кампусі

* денна міжнародна| будинок 9 250 фунтів на рік; неповний робочий день за кордоном 4250 фунтів стерлінгів за 30 кредитів | будинок 2312 фунтів стерлінгів за 30 кредитів

Введення

Вивчіть ступінь комп’ютерних наук, щоб отримати навички, щоб продовжити кар’єру спеціаліста з комп’ютерних наук, який спеціалізується на Data Science. Навчання в Лондоні. Читати далі.

Протягом цього ступеня комп’ютерних наук ви будете міцно розуміти науку, що лежить в основі комп’ютерних і програмних систем. Модулі, які ви можете вивчати як частину цього ступеня, включають статистичні методи з R, візуалізацію інформації та великі дані та машинне навчання.

Ви отримаєте практичний досвід розробки систем з використанням новітніх технологій і методів, а також познайомитесь з останніми тенденціями, які сформують майбутнє інформатики. До кінця курсу ви будете готові працювати самостійно та розвивати та адаптувати свої навички протягом вашої майбутньої кар’єри.

Що слід знати про цей курс

  • Ви дізнаєтеся про основні алгоритми, що лежать в основі обробки даних, і розвинете аналітичні навички зі статистичними технологіями для створення рішень і програм у великих даних.
  • Отримайте цінні навички та вміння розробляти складні алгоритми та візуалізації з великих неструктурованих даних.
  • Виявляйте, аналізуйте та конкретизуйте вимоги та опануйте математичні та аналітичні основи, що лежать в основі даних.
  • The University of Greenwich має давні відносини з Британським комп’ютерним товариством (BCS), яке акредитує наші комп’ютерні програми. Оскільки цю програму було значно оновлено у 2019 році, вона має поточну акредитацію Initial Full Chartered Information Technology Professional (CITP) і Partial Chartered Engineer (CEng) для прийому в 2019 році. Очікується, що статус акредитації буде підтверджено восени 2022 року після випуску першої групи студентів. Студенти будуть інформовані про статус цього. У дуже малоймовірному випадку, якщо це не буде прогресувати, як очікувалося, університет підтримає студентів з індивідуальними заявками на членство в BCS на момент закінчення навчання.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання