The University of Iowa

The University of Iowa

The University of Iowa

Введення

The University of Iowa є одним із провідних державних дослідницьких університетів Америки.

Заснований у 1847 році, він є найстарішим вищим навчальним закладом штату і розташований поряд з мальовничою річкою Айова в місті Айова.

Член Асоціації американських університетів з 1909 року та конференції Великої десятки з 1899 року, The University of Iowa є домом для одного з найвідоміших академічних медичних центрів у країні, а також є всесвітньо визнаним лідером у вивченні та майстерності написання. Штат Айова відомий як у галузі мистецтва, так і в науці, пропонуючи першокласні програми бакалаврату, магістратури та професійні академічні програми в різноманітних галузях.

Місія

Після заснування в 1847 році The University of Iowa законодавчі збори штату поклали потрійну місію: викладання, дослідження та державну службу. Виконуючи цю місію сьогодні, університет забезпечує виняткове навчання та трансформаційний освітній досвід, який готує студентів до успіху та самореалізації у все більш різноманітному та глобальному середовищі; просуває наукові та творчі зусилля через передові дослідження та мистецьке виробництво; і приносить навчання та відкриття на службу людям штату Айова, нації та світу, покращуючи життя через освіту, охорону здоров’я, мистецтво та культуру, а також життєздатність суспільства та економіку.

Бачення

The University of Iowa стане першим місцем для різноманітних та талановитих студентів, викладачів і співробітників, які створюватимуть нові глави досліджень, відкриттів, творчості та взаємодії. Разом ми зміцнимо статус університету як одного з найвидатніших державних університетів країни.

Основні цінності

Наші основні цінності визначають те, ким ми є і ким ми прагнемо бути як університетська спільнота. Коли ми плануємо, встановлюємо пріоритети та приймаємо щоденні рішення щодо виконання нашої місії, ми керуємося цими п’ятьма взаємозалежними зобов’язаннями:

Творчість

Ми відкриваємо нові способи бачити світ і робити його кращим.

Ми прагнемо шукати нові знання та мистецьку творчість і використовувати ці відкриття, щоб мати трансформаційний вплив на нашу державу та наші місцеві, національні та глобальні спільноти.

Громада

Ми налаштовані на співпрацю та активну участь.

Ми цінуємо внесок кожної людини, усвідомлюючи, що наші найбільші успіхи приходять, коли ми працюємо над творчим внеском — часто в різних дисциплінах і відділах, а також часто з партнерами з громади.

Досконалості

Ми очікуємо від себе найкращого в усьому, що ми робимо.

Ми оцінюємо себе за строгими стандартами, шануємо високі прагнення та досягнення та очікуємо, що всі члени університетської спільноти прагнутимуть до досконалості.

Включення

Ми підтверджуємо та відзначаємо всі походження та особистість.

Ми досягаємо досконалості, залучаючи та утримуючи різноманітну, талановиту групу студентів, викладачів і співробітників і створюючи гостинне та доступне середовище, в якому люди відчувають цінність і повагу та мають можливість процвітати.

Цілісність

Ми чесні, справедливі, шанобливі та етичні.

Ми дотримуємося найвищих стандартів професійної та наукової етики, несемо відповідальність за свої рішення та дії, відповідально розпоряджаємося ресурсами, які нам довірено, і ставимося один до одного чесно та справедливо.

Статистика

 • 31 206 загальна реєстрація, осінь 2021 року
 • 23-29 середній 50% діапазон балів ACT
 • 3,81 середній середній бал, клас 2025

Зарахування, осінь 2021

Тип студентаЗарахування
бакалаврат21,608
Випускник6,415
Професійний (доктор)1,886
Післядипломна підготовка1,297
Всього31,206

Зарахування за расовою/етнічною приналежністю

Расова/етнічна приналежністьКількість зарахованих% від загальної суми
Афроамериканець або чорний9713,1%
Корінні жителі Аляски або американські індіанці540,2%
Азіатський американець1,5194,8%
Латиноамериканець або латиноамериканець2,3497,4%
Міжнародний2,1037,8%
Корінний житель Гавайських островів або тихоокеанських островів200,1%
Дві або більше гонки1,0293,2%
Біла (неіспаномовна) або невідома раса23 68574,6%
 • 18,3 % Студенти першого покоління
 • 1-ша державна школа приймає чоловіків і жінок на рівних засадах
 • Перша школа, яка офіційно схвалила студентську групу ЛГБТ (у 1970 році)

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Iowa City

   Iowa City, США

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання