Keystone logo
The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP Бакалавр наук в галузі будівельної науки та менеджменту
The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

Бакалавр наук в галузі будівельної науки та менеджменту

San Antonio, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд

Студенти, які здобувають чотирирічний ступінь бакалавра наук (BS) в галузі будівельної науки та управління (CSM), мають широкий спектр професійних можливостей для кар'єри в будівельній галузі в офісі та на місцях. Будівельна галузь забезпечує середовище, де випускники CSM процвітають та досягають успіху завдяки спілкуванню, співпраці та керівництву.

Випускники CSM

Координуйте та контролюйте найрізноманітніші проекти, безпечно виконуючи їх вчасно, в рамках бюджету та відповідаючи галузевим стандартам.

Пристосуйтеся до динаміки та викликів будівельної галузі та насолоджуйтесь великою кількістю автономії на робочому місці, поки вони тісно співпрацюють з іншими дисциплінами, такими як архітектори та будівельні інженери

Користуються великим попитом на стажування та роботу після закінчення навчання.

Департамент будівельної науки підтримує тісне партнерство з будівельною галуззю через свою Консультативну раду з питань будівельної галузі (CIAC). Окрім надання значної кількості стипендій, спонсорства службових проектів, наставництва, виступу на уроках та пропонування неповного робочого дня та повного робочого дня, CIAC також спонсорує різноманітні соціальні заходи: міксери, відсікання, кулінарії, спорт , змагання та екскурсії серед іншого. Студентські організації CSM дуже активні та мають значну галузеву підтримку. Чотирирічна ступінь бакалавра UTSA в галузі CSM акредитована Американською радою з будівельної освіти (ACCE).

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Construction Management - B.S.
    • Kent, США
  • Бакалавр з відзнакою в галузі управління будівельними проектами
    • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка
  • Бакалавр (Hons) управління будівельними проектами
    • Manchester, Великобританія