Keystone logo
Thiel College Бакалавр мистецтв зі зв'язків з громадськістю, реклами та інтегрованих маркетингових комунікацій
Thiel College

Бакалавр мистецтв зі зв'язків з громадськістю, реклами та інтегрованих маркетингових комунікацій

Greenville, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 34 964 / per year *

На кампусі

* денна форма навчання 2022-2023 н

Введення

Програма зв’язків із громадськістю, реклами та інтегрованої маркетингової комунікації в Thiel College є спільним підприємством Департаменту медіа, комунікації та зв’язків із громадськістю та Департаменту ділового адміністрування та бухгалтерського обліку. Студенти вивчатимуть різноманітні курси зі зв’язків з громадськістю, реклами, інтегрованих маркетингових комунікацій, міжособистісного спілкування, ЗМІ, бухгалтерського обліку, управління бізнесом, комп’ютерних інформаційних систем (CIS) та економіки.

Ця програма має дві схожі, але різні треки. Трек медіа рекомендований для студентів, які хочуть працювати в корпораціях або зв'язках з громадськістю та рекламних агентствах, але не очікують переходу на загальні керівні посади. Керівницький трек рекомендується для студентів, які очікують розпочати свою кар'єру у зв'язках з громадськістю чи рекламі та зрештою перейти на загальні керівні посади в агентстві чи корпорації.

Основні особливості

  • Розуміти основні бізнес-маркетингові (особливо зв’язки з громадськістю та рекламу) та функції управління.
  • Розвивайте навички міжособистісного спілкування та навчіться бути повноцінним членом команди.
  • Зрозумійте, що кожне бізнес-рішення має фінансові, екологічні та управлінські витрати та переваги.
  • Будьте готові до роботи спеціалістом зі зв’язків з громадськістю, реклами чи маркетингу, а також до вступу на програму випускників зі зв’язків з громадськістю, реклами, маркетингу чи загального бізнесу.
  • Розуміти етичні питання у зв'язках з громадськістю, рекламі та маркетингу в сучасному бізнес-середовищі, а також відповідні рішення етичних дилем та інших проблем.
  • Продемонструвати повне розуміння ролі комунікації в суспільстві та масовій культурі, ролі та використання масової комунікації, а також використання ряду спеціалізованих комунікаційних програм, таких як зв’язки з громадськістю, реклама та маркетинг загалом.
  • Продемонструйте повне розуміння вимог до роботи та робочого середовища у зв’язках з громадськістю, рекламі та маркетингу, у відділах та агентствах.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання