Three Rivers Community College

Three Rivers Community College

Three Rivers Community College

Введення

Отримання знань та навичок вибору власного життєвого шляху: який досвід може бути більш корисним? Особливо тоді, коли ці винагороди надходять не лише окремим студентам, а центрам бізнесу та охорони здоров’я, виробництва та освіти, до яких випускники рухаються далі. Three Rivers пишається тим, що є частиною спільноти, і був би пишається тим, що ви стали частиною нашої.

Кожен студент приносить щось своє, коли приїжджає сюди. Щоб відповісти на такі різноманітні потреби, ми вклали значні кошти у створення сучасних засобів для дисциплін, починаючи від ядерних технологій і закінчуючи охороною здоров’я. На вибір понад 30 ступенів та сертифікаційні програми, освіта Three Rivers може доставити вас практично куди завгодно.

Якщо ви плануєте здобути чотирирічний ступінь, ми можемо зробити це заняття більш доступним. Якщо вам потрібно пристосувати школу до роботи, ми пропонуємо гнучкі варіанти планування. Якщо у вас є унікальні обставини - інші здібності до навчання, досвід роботи ветераном, потреба у догляді за дітьми - ми можемо надати рішення.

Розташування

  • Norwich

    New London Turnpike,574, 06360, Norwich

    Запитання