Keystone logo
Tio Business School Бакалавр з менеджменту готелів та подій (BA)
Tio Business School

Бакалавр з менеджменту готелів та подій (BA)

3 Years

Англійська, Голландська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 22 250 / per year *

На кампусі

* Плата за навчання ЄС на рік. Вартість зарахування (разова) 250 євро. Пакетний збір (перший рік) для студентів, які не є членами ЄС / ЄЕЗ: 30 000 євро.

Сесії запитань і відповідей

Введення

Зареєструйтесь тут для онлайн-дня відкритих дверей

Ласкаво просимо у світ найкращих готелів, зіркових ресторанів, фестивалів та спортивних заходів. Сектор гостинності шукає вас! Виконавши ступінь бакалавра з управління готелем та подіями, ви зможете створити ідеальний досвід для своїх гостей, навіть в Інтернеті. Ви перетворите будь-яке перебування та подію на успіх.
Ви можете працювати, наприклад, менеджером готелю, менеджером подій, менеджером з продуктів харчування та напоїв, менеджером з маркетингу чи комунікацій, або ви можете розпочати власний бізнес.

Чи підходить ця бакалаврська програма для вас?

Бакалаврська програма Tio's Hotel and Event Management пропонує вам найкраще з двох світів: традиційний ступінь управління готелем у поєднанні з аспектами управління подіями. Чи впізнаєте ви себе в наступному описі? Ти:

Гостинний?

Чи гостинність у вас в крові, і ви завжди хочете запропонувати своїм гостям найкращий досвід? Цей ступінь бакалавра ідеально підходить для вас. Під час програми ви дізнаєтесь усе про гостинне підприємництво, і будете працювати в готелях та ресторанах та під час заходів.

Цікавиться готельною індустрією?

Ви завжди були притягнуті до готельної індустрії? Ніколи не тупого моменту! Ви можете працювати як офіс-менеджер і бути обличчям готелю. Або, можливо, керування доходами більше вашої речі. Ви визначаєте найкращі ціни на номери на основі очікувань та історичних даних.

Організаційний талант?

Ви керуєте і відмінно мотивуєте інших? Стати талантом для організації заходів. Від фестивалів та спортивних заходів до конвенцій та виставкових виставок. Ви також можете працювати в готельному господарстві та проводити заходи в рамках відділення для бенкетів. Хостинг подій - це те, чого ви дізнаєтесь на практиці: під час тижня подій ви берете участь у грі події та працюєте як частина команди, щоб розробити нову концепцію подій для бізнесу.

Цікаво?

У вас гострий погляд до деталей, ви завжди в курсі та бажаєте вчитися? Чи хотіли б ви піти за лаштунки подій? Дослідник у вас отримає все, що захоче. Під час навчальної програми ви відвідуєте заходи та отримуєте шанс зайти за лаштунки. Це дає вам ідеальну можливість взяти кожну частину інформації про організацію заходу.

Підприємницький?

Ви бачите можливості, куди б ви не поїхали? Чи хотіли б ви створити власний бізнес? Разом зі своїми однокурсниками ви керуєте власним готелем і відповідаєте за організацію заходів. Ви також можете вибрати неповнолітнього з питань підприємництва, під час якого ви та члени вашої команди разом створювали компанію.

Зацікавлені в інших культурах?

Світ є вашим ігровим полем при роботі в індустрії гостинності. Навіть під час навчання ви будете вступати в контакт з різними культурами під час навчальної поїздки, вашої міжнародної практики або під час навчання за кордоном протягом шести місяців або року.

Цікаві питання про продукти харчування?

Чи хотіли б ви розробити нову концепцію харчування? У студії приготування їжі ви освоїте різні техніки приготування. Курси менеджменту та розробки ПЗ та розробки меню та дизайну навчають вас про все, що стосується концепцій харчування, складання меню та інженерії та дизайну меню.

Командний гравець?

Управління готелем та організація заходів - це зусилля команди. Вам потрібна команда навколо вас, щоб зробити неможливе можливим. Добре працюючи разом, ви можете продовжувати перевершувати очікування гостей та відвідувачів!

Чи впізнаєте ви себе за цими описами? Перегляньте навчальну програму для отримання додаткової інформації про цю бакалаврську програму або відвідайте день відкритих дверей, щоб випробувати атмосферу та зустрітися зі студентами та викладачами.

111322_ScreenShot2019-03-03at2.42.16AM.png

Управління готелем або проведення заходів?

Чи є бакалавр готелів та подій управління програмою управління готелем чи програмою управління подіями? Це обоє! Управління готелями та управління подіями - це золота комбінація, саме тому Tio поєднав обидва аспекти в ступінь бакалавра з питань готельного господарства та управління подіями: традиційний ступінь управління готелем у поєднанні з аспектами організації подій.

Чому студенти вибирають готель і організацію подій?

 • Tio пропонує можливість прискореного навчання: закінчити ступінь бакалавра всього за три роки.
 • Індустрія готелів та громадського харчування потребує добре підготовлених менеджерів.
 • Управління подіями та готельною індустрією тісно пов'язані. Ось чому компанія Tio пропонує золоту комбінацію ступеня управління готелем на керуванні заходами.
 • Ви навчаєтесь за найкращою (приватною) програмою управління готелем. Шість років, як обирає керівництво з вищої освіти.
 • Сектор подій та готелів входить в першу десятку секторів з найвищою часткою онлайн-витрат у Нідерландах. Отже, електронна комерція є важливим аспектом програми готелів та управління подіями.
 • Після закінчення цього ступеня бакалавра вам буде багато кар'єрних можливостей.
 • У Тіо ти не номер; є сильний акцент на особистому розвитку та нагляді.

Програма навчання

Практичним є ключове слово: вчитися робити! Приблизно 60% ступеня бакалавра з питань управління готелем та подіями має практичну увагу. Навчальна програма була розроблена у співпраці з галузевими асоціаціями та мережевими організаціями HotelloTOP, IDEA, Стипендією для менеджерів подій, Thuiswinkel.org та Королівською голландською асоціацією готелів та громадського харчування та експертами в цій галузі. Це забезпечує, що навчальна програма добре відповідає потребам сектору та останнім тенденціям.

126010_Businessphoto5.jpg

111321_ScreenShot2019-03-03at2.42.24AM.png

Після закінчення навчання

Погляд вашого майбутнього

Перед вами заробляють ступінь бакалавра з питань готельних заходів та управління подіями. Як щодо роботи менеджером подій у Tomorrowland (ID&T) або менеджером банкетів в готелі Sofitel Legend The Grand. Ви також можете працювати менеджером готелю або організатором конференцій.

Ви хочете продовжувати свою освіту після закінчення ступеня бакалавра готелів та управління подіями? Цей ступінь бакалавра надає вам доступ до багатьох вітчизняних та іноземних магістерських ступенів.

Стартова зарплата

Початкова зарплата для останніх випускників готельних шкіл становить близько 2110 євро на місяць (Посібник з вищої освіти 2019).

Можливості працевлаштування

Доходи в готельному та ресторанному господарстві вже більше чотирьох років збільшуються. Це означає, що можливості для працевлаштування також зростають (джерело: CBS). Сектор готелів та громадського харчування має одну з найщасливіших професійних груп у Нідерландах, тому це, безумовно, чудова галузь для роботи (джерело: HotelloTOP 2018).Успішні в галузі гостинності

Дозвілля - це великий бізнес; від перебування в готелі до відвідування фестивалю. Сектор туризму та відпочинку - це галузь сімдесяти шести мільярдів євро в Нідерландах. У 2017 році 17,6 мільйонів іноземних туристів відвідали нашу країну, і ця кількість зростатиме в наступні роки (джерело: NBTC). Нідерланди також є провідною нацією в Європі, коли йдеться про кількість конвенцій, що приймаються тут. Зростаюча популярність веб-сайтів, таких як Booking.com, створила великий попит на професіоналів, які мають знання електронної комерції. Це сектор з великою кількістю потенційних потенціалів!

Що ти можеш зробити і де ти можеш працювати?

Що ви можете зробити, Tio University of Applied Sciences курс бакалавра з готелів та подій в Tio University of Applied Sciences ?

Майже в кожному секторі галузі є потреба у добре підготовлених менеджерах з відмінними організаторськими здібностями. Закінчивши цей ступінь бакалавра, ви можете, таким чином, обрати багато посад та областей знань.

Подумайте про такі професії, як:

 • Адміністратор готелю
 • Менеджер з продуктів харчування та напоїв
 • Менеджер подій
 • Весільний переполох
 • Організатор з'їзду
 • Менеджер з маркетингу
 • Консультант
 • Обов'язок керівника
 • Менеджер із бронювання
 • Менеджер фронт-офісу
 • Головний менеджер
 • Підприємець

Де можна працювати? Приклади включають:

 • Організації подій
 • Готелі
 • Ресторани
 • Тематичні парки
 • Конференц-зали та ярмарки
 • Культурні осередки
 • Багатонаціональні компанії
 • Банківські та страхові компанії
 • Круїзні судна
 • Маркетингові агенції
 • Консультаційні фірми

Прийом

Навчальний план

Рейтинги

Плата за навчання програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання