Tohoku University Of Art & Design

Tohoku University Of Art & Design

Tohoku University Of Art & Design

Введення

Університет мистецтва та дизайну Тохоку, заснований у квітні 1992 року префектурою Ямагата та містом Ямагата, є першим підприємством у своєму роді в Японії, де університет, побудований за кошти уряду, був переданий як повністю приватний університет.

Університет мистецтва та дизайну Тохоку дотримується наступних принципів: надавати знання широко і широко як центр академічної культури; повна освіта та проведення досліджень у галузі мистецтва та дизайну; виховувати людей, які, розвиваючи свій інтелектуальний, етичний та прикладний потенціал, знаходять радість у процесі творення, що реалізується шляхом об’єднання мистецтва та навчання; та сприяти покращенню академічної культури та віталізації промисловості.

Університет знаходиться в Ямагаті, в центральній частині регіону Тохоку. Ця територія має багату історію, починаючи з коренів оригінальної японської культури давньої ери Джомона понад десять тисяч років тому. Це середовище допомагає досягти нашої мети - створити нове бачення світу, використовуючи науку і техніку, спільно з художніми творами та сумлінними зусиллями.

Розташування

  • Yamagata

    3-4-5 Kami-Sakurada, 990-9530, Yamagata

    Запитання