Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Введення

Перехід до сталого суспільства починається з вас

Перший дистанційний Tomorrow University of Applied Sciences * дозволяє учням розвивати навички 21-го століття, необхідні в сферах стійкості, підприємництва та технологій, завдяки нашому революційному підходу до освіти. Ми створюємо спільноту сповнених повноважень та пов’язаних людей, які, як ми твердо віримо, створять світліше та більш стійке майбутнє. Їхній успіх – це наша місія, їхній вплив – наша міра.

Ми розширюємо можливості та навчаємо творців змін завтрашнього дня

Ми поєднуємо найсучасніші науки та технології навчання, щоб створити гнучкий, доступний та ефективний досвід навчання, який озброює учнів нашими ключовими інгредієнтами для впливу — метою, можливостями та спільнотою.

Завдяки безперервному навчанню, застосуванню та спільному створенню, ми розвиваємо мислення щодо зростання та самоефективності, щоб розширити коло впливу наших учнів і перетворити їх на впевнених агентів змін. Наша мета — прискорити перехід до більш стійкого суспільства шляхом революції в освіті, щоб навчатися по-іншому та безмежно розвиватися, щоб залишити тривалий спадок у світі.

Навіщо навчатися з ToU?

Tomorrow University of Applied Sciences * є найкращим закладом для навчання в галузі сталого розвитку, підприємництва та технологій. Наш революційний підхід до освіти допоможе вам зробити тривалий вплив на суспільство, здобуваючи ступінь бакалавра або магістра з будь-якої точки світу.

Глобально доступний і гнучкий

Наша платформа для дистанційного навчання робить освіту доступною, де б ви не були, і забезпечує гнучкість навчання незалежно від ваших професійних та особистих зобов’язань. Навчайтеся, де б ви не були, коли завгодно за допомогою нашої мобільної платформи.

Новий підхід до навчання

Навчатись працюючи. Наша філософія навчання не передбачає офлайн-навчання онлайн. За допомогою нашого методу навчання, заснованого на викликах, ви отримаєте практичний досвід вирішення найбільших світових проблем за допомогою практичного застосування під керівництвом експертів і лідерів галузі.

Глобальна мережа світового класу

Глобальна спільнота партнерів і наставників готова для вас. Вони вже впливають на стійкість, підприємництво та технології, і допоможуть вам зробити те ж саме. Вони є вашими однолітками та вашими наставниками разом із вашою когортою іноземних учнів.

Маючи під рукою відповідні навички, інструменти та мережу, ми можемо змінити наше майбутнє — і майбутнє нашого світу.

  • Створюйте краще завтра, починаючи сьогодні. Отримайте доступ до інструментів і мережі, необхідних для досягнення успіху в екологічних інноваціях.
  • Дистанційно-перший і гнучкий. Навчайтеся, де б ви не були, коли захочете. Поєднуйте роботу та навчання.
  • Навчайтеся в малих групах однодумців. Створіть спільноту та отримайте доступ до мережі на все життя.

Наші принципи навчання

Місія

Ми спільнота постійних учнів. Ми розробили нашу програму та навчальний план, щоб змінюватися з часом. Під час програми, натхненної сценаріями, знайденими в підприємницькому та бізнесовому світі, ви зможете вирішувати й перемагати. Протягом усіх завдань ви будете застосовувати, створювати та опановувати компетенції, необхідні для кращого завтра. Ви розвиватимете компетенції, які шукають роботодавці, шляхом активного та досвідченого навчання за допомогою однолітків і наставників, які самі зіткнулися з цими проблемами.

Гнучкий

Усі наші програми повністю віддалені. У нашій моделі навчання час для демонстрації компетенції в певній предметній області є гнучким, а очікування оволодіння нею є постійним. Ви будете проходити через виклики, а не традиційні курси, і розвиватимете компетенції в режимі реального часу, щоб враховувати потреби індивідуального процесу навчання кожного.

Персоналізовані

Наша технологія веде вас через програму, адаптується до ваших потреб і надає зворотній зв’язок від початку до кінця. Ваші цілі як учня в рамках програми та розуміння основних компетенцій індивідуально адаптуються в додатку, що робить ваш досвід навчання унікальним для вас. Ви побачите візуальний запис прогресу в навчанні протягом усього навчання, завдяки чому вам буде легко зосередитися на бажаних результатах.

Самостійний

Ми використовуємо «поки що не» як еталон, коли учень ще повинен довести, що володіє проблемою або компетенцією. Замість того, щоб провалити предмет або завдання, вам надається можливість продемонструвати свої знання до моменту засвоєння. Ви можете подавати свою роботу до тих пір, поки рецензенти та експерти не повірять, що ви повністю розумієте вибрану концепцію. У ToU не існує невдач, але завжди є місце для вдосконалення.

Соціальний

Ми дозволяємо учням будувати значущі стосунки, які ведуть до насиченого, захоплюючого та ефективного дистанційного навчання. Разом зі своєю когортою, наставниками та великою глобальною спільнотою ви будете залишатися на зв’язку та залучені через регулярні прямі сесії, обговорення курсів та події. Наш метод навчання, заснований на викликах, сприяє співпраці та 360° зворотному зв’язку від усіх учасників, від однолітків до наставників і навпаки, завжди.

*Університет Tomorrow є повністю акредитованим, визнаним державою університетом прикладних наук

Відгуки учнів

Запитання