Keystone logo
© Toyo University
Toyo University

Toyo University

Toyo University

Введення

Toyo University був заснований як невелика академія філософії в 1887 році. Він став першим університетом, який прийняв студенток в Японії. Сьогодні понад 30 000 студентів навчаються в 4 різних кампусах, розташованих у районі Токіо та навколо нього, у тому числі 1 500 іноземних студентів з різних куточків світу. Програми на рівні бакалаврату складаються з 14 факультетів і 48 кафедр, включаючи кафедри гуманітарних, соціальних наук, інженерії та комп'ютерних/ІТ-наук. Department of Global Innovation Studies і Department of Regional Development Studies є англомовними програмами, на яких студенти можуть виконувати всі курсові роботи англійською мовою.

Toyo має 15 вищих шкіл із 36 спеціальностями, причому 8 спеціальностей пропонуються англійською мовою.

Тойо є одним із 37 університетів Японії, відібраних Міністерством освіти Японії та залучених до проекту Top Global University, який відповідає за розвиток глобальної конкурентоспроможності та сприяння глобалізації вищої освіти в Японії в цілому.

Особливості кампусу

  Прийом

  Toyo University пропонує онлайн-зарахування для іноземних студентів. Ви можете подати заявку, пройти онлайн-співбесіду та перевірити результати вступу онлайн. Є два періоди подачі заявок:

  • Початок квітня: подання заявки наприкінці вересня попереднього року
  • Початок вересня: заявка в середині лютого

  Будь ласка, зверніться до посібника із застосування на нашому веб-сайті прийому для отримання детальної інформації.

  Стипендії та фінансування

  Toyo пропонує повні стипендії для студентів бакалаврату та магістратури.

  Стипендія посла ЦСР (для студентів бакалаврату)
  100% звільнення від оплати навчання + безкоштовне проживання протягом 4 років

  Стипендія провідних студентів (для студентів магістратури)
  100% звільнення від плати за навчання + щомісячна стипендія 120 000 JPY протягом 2 років

  Campus Life & Facilities

  Toyo University має 2 інтернаціональні гуртожитки, де місцеві та іноземні студенти живуть, харчуються, навчаються та спілкуються один з одним. Ми заохочуємо іноземних студентів залишатися там, оскільки вони можуть насолоджуватися величезними перевагами, починаючи від різноманітної підтримки з боку відділу міжнародних справ, менеджерів гуртожитків і помічників-резидентів. Ми також пропонуємо різні програми, які допомагають іноземним студентам вивчати японську культуру та суспільство та проводити безпечне та комфортне студентське життя в Toyo.

  Розташування

  • Bunkyo City

   5-28-20 Hakusan, 112-0001, Bunkyo City

  Запитання