Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Введення

Завдяки акредитації та шановному викладачеві Trevecca допомагає розвивати уми студентів з усього світу протягом понад 120 років. Розташований у самому центрі Нешвілла, викладачі та співробітники Trevecca зосереджені на підготовці студентів до життя лідера та служіння. Заснована в 1901 році, Trevecca прагне цілісної освіти, заохочуючи студентів до інтелектуального, соціального, емоційного, фізичного та духовного розвитку.

Trevecca пропонує заняття в головному кампусі, а також у двох супутникових кампусах у Середньому Теннессі та онлайн-заняття по всьому світу. Зі студентами з 47 штатів і 39 країн Trevecca пропонує 20 наукових ступенів, 81 спеціальність для бакалаврату, 25 магістерських програм і три докторські програми, а також програми для спеціалістів і сертифікати.

Академіки

Отримайте високоповажний ступінь у спільноті, орієнтованій на Христа, яка віддана вашому успіху. У Trevecca ви досягнете своїх освітніх цілей, а також поглибите свою віру та світогляд. Наша група багатоконфесійних, невибагливих християнських викладачів і співробітників дозволяє студентам розуміти погляди інших, одночасно розвиваючись.

  • Акредитований Південною асоціацією коледжів і шкіл
  • Співвідношення студент/викладач 19:1
  • 94% викладачів мають найвищі ступені у своїй галузі

Спільнота

Ми віримо, що віра має бути в центрі всього. Ось чому, як університет, ми збираємося разом кілька разів на тиждень, щоб поклонятися, навчатися, прославляти та зростати в каплиці. Цей час дозволяє нашим студентам, співробітникам і викладачам зібратися разом, щоб поглибити свої стосунки з Христом і один з одним.

  • 9 служінь у кампусі
  • 47 можливостей каплиці за семестр
  • Щорічні міжнародні відрядження

Місія

Trevecca Nazarene University це християнська спільнота, яка надає освіту для лідерства та служіння.

Наш кампус

Наш головний кампус є домом для понад 1000 студентів і має багато цікавого. Від кав’ярень і закусочних до закладів відпочинку та Benson Auditorium – тут є місця, де можна провести час, активізуватися, перекусити чи подивитися шоу. У нашому дворі завжди щось відбувається.

Наше місто

Ви знайдете Trevecca у центрі Нешвілла, лише за милю від жвавого центрального району, а студенти оточені багатою історією та можливостями вчитися, розвиватися та служити. Можливості волонтерства поза кампусом дозволяють студентам побачити місто з різних точок зору та допомагати сяяти Божим світлом у різних областях. Досліджуючи захопливі міські околиці, від Music Row до водоспаду та Opry Mills, ви обов’язково знайдете місця, де вам подобається проводити час.

Прийом

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Nashville

    333 Murfreesboro Pike, 37210, Nashville

Запитання