Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Введення

Поєднання історії та традиції Великобританії з силою США і майбутнім, який Азія

Поєднання історії та традиції Великобританії з силою США і майбутнього, який Азія Великобританія і США були економічні держави світу протягом сотень років. Минуле й сьогодення час міжнародний бізнес був, і буде як і раніше, під впливом обох країн. Проте, Азія майбутнє, з постійно зростаючою економікою і більше половини населення земної кулі.

Тому, можливо, треба було співробітництво між азіатськими університетами США і створити по-справжньому далекоглядний програму, яка поєднує в собі міцність цих трьох областей в одну чотирирічну програму навчання.

Університет Lamar в Техасі, США і Siam технологічного коледжу в Таїланді, зробили це з програмою Tri-Continent Degree.

Багато людей мріють вивчення за кордоном, особливо в США або Великобританії. Америка і Англія пропонують деякі з кращих кваліфікацій вищої освіти в світі. Однак, це не так просто. Якщо ви вважаєте, питання віз, мовою і особливо ГРОШЕЙ, мрія про отримання ступеня від США або Великобританії часто перетворюється на кошмар.

Не було б здорово, щоб отримати можливо кращу освіту, в тому місці, де отримання візи швидко і легко, і вартість життя низька? Це спочатку не потрібно TOEFL або IELTS балів, щоб почати вивчення? Де плата за навчання доступні для вас: отримання в університеті США і тайська ступінь бакалавра в університеті, а також у Великобританії загальнонаціонального старшого диплом управління, близько 10% від вартості того, що тільки один року в інших університетах США будуть?

Відповідь, звичайно, якимось чином отримати високу кваліфікацію університетів з усіх трьох: США, Великобританії і Азії .. і тільки в чотири роки навчання. Бакалавр програми Tri-Континент дозволяє отримати ваші університетські кваліфікації з усіх трьох континентів, з найбільш доступним навчання і проживання доступні. Зробіть свою мрію ... реальність!

У світі лише Tri Continent Програми

Світ стискається, і кожен буде міжнародним. Отримайте три бізнес-кваліфікації в тій же програмі, з США, Великобританії і Таїланді.

Розташування

  • Bangkok

    46 Jarunsanitwong 10 Road Tha Pra, Bangkok Yai, 10600, Bangkok

    Запитання