Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Trine University

Trine University

Trine University

Введення

Легко говорити про досконалість . Але інша річ - по -справжньому присвячувати себе цьому кожен день. Щоб це прожити. Надихати це у всьому, що вас оточує. В Trine University це прагнення до досконалості стало основою нашого досвіду протягом понад століття. Ви побачите це і відчуєте, щойно ви наступите на наш прекрасний кампус площею 450 акрів в Анголі, штат Індіана. Кілька шкіл можуть сказати, що вони робили це на такому високому рівні майже 130 років. Ми можемо.

Прихильність до досконалості

Від наших програм до нашого факультету, до наших закладів, до позитивного впливу нашої роботи на громади в усьому світі, ми встановлюємо наші стандарти у Trine трохи вище. Ми нічим не можемо допомогти. Це ми. Ось чому US News & World Report та Princeton Review послідовно відносять нас до найкращих університетів Середнього Заходу, і тому понад 1900 компаній у всьому світі шукають наших випускників.

Інноваційний дух

Інновації в нашій ДНК у Trine . Так було завжди. Фактично, сучасний м’яч для гольфу був запатентований випускником Trine Наші студенти насолоджуються активним та захоплюючим навчальним досвідом, здобуваючи національні нагороди за свою практичну роботу. Ми інвестували більше 8 мільйонів доларів у Відділ інновацій та технологій. І нещодавно ми представили новий високотехнологічний проектний навчальний центр для досконалості.

Особливості кампусу

Неперевершений кампус

Лише за останнє десятиліття ми витратили понад 75 мільйонів доларів на ремонт і нові приміщення в нашому кампусі. Будь то додавання нової, сучасної біомедичної інженерної будівлі; футбольний стадіон, яким би пишався будь-який приватний коледж країни; неперевершене житло в кампусі в квартирному стилі; або реконструкції сценічного мистецтва, бізнесу, освіти та десятків інших об'єктів; Trine словом, кампус Трине винятковий.

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Angola

   Trine University One University Avenue , IN 46703, Angola

   Програми

   Запитання