Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Введення

Tunku Abdul Rahman University College ("TAR UC") був заснований у 1969 році як коледж TAR з метою надання можливостей для отримання вищої освіти молодим малайзійцям, незалежно від раси, класу та віросповідання, які шукали якісної освіти, а також задовольнили зростаючий попит на людей. капіталу від підприємств і галузей. Коледж почав з єдиного кампусу в Сетапаку, Куала-Лумпур, який зараз є головним кампусом. Згодом було створено п’ять філійних кампусів у Пенангу, Пераку, Джохоре, Паханге та Сабаху.

Головний кампус TAR UC в Куала-Лумпурі розташований на клаптику землі площею 171 акр, а кампус є знаковою пам’яткою завдяки своєму архітектурному подвигу в поєднанні історичних будівель із сучасними спорудами, а також зеленою зеленню. Між тим, кампуси філій у Пенангу, Пераку, Джохоре, Паханге та Сабахі спеціально побудовані з найсучаснішою інфраструктурою та засобами для навчання та викладання.

Розташування

 • Kuala Lumpur

  Department of International Student Office (DISO)
Address: 
Ground Floor, Tan Sri Khaw Kai Boh Building, Jalan Genting Kelang, 53300 Setapak, Kuala Lumpur, MALAYSIA., , Kuala Lumpur

 • George Town

  F73M+7X Tanjung Bungah, Penang, , George Town

  • Perak

   Jalan Kolej, Taman Bandar Baru, 31400, Perak

   • Johor Bahru

    Jalan Segamat / Labis 85000 Segamat, Johor, , Johor Bahru

    • Kuantan

     Tunku Abdul Rahman University College, , Kuantan

     • Penampang

      Tunku Abdul Rahman University College, , Penampang

      Запитання