University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

Введення

Університет Арканзасу - Форт Сміт ( UAFS ) пропонує багате, яскраве навчальне середовище. Невеликі розміри класів дають студентам можливість співпрацювати зі своїми викладачами та колегами та розвивати професійні зв’язки на все життя з викладачами, які є фахівцями у своїх галузях.

Університет Арканзасу - Форт Сміт прагне побудувати свою репутацію як регіональний напрямок високоякісної та доступної освіти, де процвітають та перевершують різноманітні студенти та викладачі.

Університет Арканзасу - Форт Сміт пропонує ступінь бакалавра та аспіранта, магістра та програми сертифікатів, спрямовані на підготовку студентів до дослідження, інновацій та конкуренції у світовій робочій силі. Навмисне зосередження уваги на зростаючих варіантах вечірніх, вихідних та онлайн-курсів дозволило отримати більше доступу для дорослих учнів, студентів, які працюють повний робочий день, та студентів військових та ветеранів.

Університет Арканзасу - Форт-Сміт пропонує найсучасніші навчальні заклади та засоби цифрового навчання, стандартні навчальні прилади та найсучасніші технології досліджень, що пропонують студентам сучасну, практичну освіту на майбутнє.

Розташування

  • Fort Smith

    Grand Avenue,5210, 72904, Fort Smith

    Запитання