University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Введення

університет Ашаффенбурга

Університет Ашаффенбурга характеризується економіки, пов'язані, в основному міждисциплінарних і інноваційних курсів. У дослідженні галузей економіки і права та інженерних наук, Університет в даний час пропонує десять бакалавра і п'ять послідовних магістерських програм, одна з яких призначена berufsbelgeitend на.

Тісна співпраця з багатьма компаніями і партнерських відносин із зарубіжними університетами гарантує студентам, що вони набувають практичні знання, які необхідні для успішної роботи в умовах все більш глобального робочому місці.

Якість академічної підготовки в Академії підкреслюється акредитованих навчальних програм і топ-позиції у відповідних рейтингах університетів. Поточний досвід в поєднанні з ключовими навичками можуть бути випускники університету Ашаффенбурга стали шуканих фахівців і керівників.

модель

Університет Ашаффенбург є Університет прикладних наук. Керівництво та члени університету - професор (МНН) s, співробітник (и) і студенти - засновані на наступних цінностях і цілях:

Студенти в центрі

Ми поміщаємо студентів в центрі уваги наших дій і подивитися, як наша задача, щоб дати їм можливість стати в успішній кар'єрі.

відмінний викладацький

Там реалізується навчальний пропозицію, яке відповідає вимогам ринку праці і майбутніх соціальних проблем. Він характеризується:

орієнтація служби практичне мотивація вчителів Інтернаціональність

Дослідження і розробки експертиза

В університеті працює practice- і прикладні дослідження. Співпраця з компаніями та установами призводять до послідовної передачі знань між університетами та промисловістю.

Рівність і сім'ї дружелюбність

Ми заохочення рівності між жінками і чоловіками і створювати інтереси дітей і сім'ї вивчення і умов праці.

Довіряючи співпрацю і відкритий діалог

Принципи ефективного співіснування і шанобливе звертання дотримувалися. Процеси прийняття рішень є прозорими, за допомогою аргументів і інтересів, які призводять до рішень, які встановлені відкритої комунікації між усіма сторонами.

Ступені: бакалавр і магістр

Університет Ашаффенбург пропонує тільки програми бакалавра та магістра. Всі студентські програми професійної кваліфікації і мають нормальний період 7 семестрів. Ось один семестр буде прив'язка виконується як стажування в компанії. Після 7 семестрів, бакалавр мистецтв, бакалавр права або Бакалавр техніки буде присуджена в залежності від курсу. Залежно від придатності і зацікавленості ступеня магістра можна отримати в ще 3 семестрів.

Переваги бакалавр-магістр системи

Двоступенева система пропонує наступні переваги:

Бакалавр здатний занять

Програма бакалаврату веде до нормального періоду 7 семестрів на перший професійний університетський диплом. Метою дослідження є отримання базових знань і навичок для більш швидкої кар'єри і цілеспрямованого працевлаштування. Ступеня бакалавра може бути прикладні дослідження доповнюють ступінь магістра або.

Майстер поглиблюється академічне навчання

Магістерська програма веде до нормального протягом трьох семестрів в науково-дослідному або прикладної другого ступеня. Це вимагає завершення першого університетського ступеня. Кваліфікаційні вимоги детально визначаються університетом. Дослідження спрямовано на розширення, спеціалізацію та розширення -І в недавніх дослідженнях, в разі необхідності, в професійній практиці - набуті знання і навички. Ступінь магістра в університетах прикладних наук забезпечують доступ до вищої державній службі, коли програма акредитована. Ступінь магістра дає право принцип до докторантури в університеті. Професійна освіта магістерські програми, орієнтовані на потенційних клієнтів з професійного життя з першого ступеня ( «безперервного навчання»).

Розташування

  • Aschaffenburg

    Würzburger Straße 45 , 63743, Aschaffenburg

Запитання