UBIS

UBIS

UBIS

Введення

UBIS це справді унікальний, професійно орієнтований міжнародний навчальний заклад із кампусами в Женеві, Швейцарія, Барселоні, Іспанія, і Global Online Campus зі штаб-квартирою у Вашингтоні, округ Колумбія.

ДНК UBIS складається з трьох основних факторів:

 • Реальний досвід
 • Персональна увага до кожного студента
 • Міжнародна перспектива

UBIS пропонує професійно орієнтовані програми, починаючи від мікросертифікатів, ступенів бакалавра, магістра та доктора.

UBIS«Викладачі – професіонали з великим досвідом. Вони виносять на урок проблеми реального світу та аналізують їх критичним оком досвіду.

UBIS постійно адаптує зміст курсу та методологію, щоб гарантувати, що наші випускники мають знання та навички, щоб процвітати на світовому ринку бізнесу та технологій.

У UBIS ми приділяємо увагу потребам кожного студента та прагнемо надати персоналізований досвід навчання.

Ми справді міжнародна спільнота: UBIS викладачі, співробітники та студенти походять із понад 40 різних національностей із усіх куточків світу. UBIS також має потужну мережу міжнародних університетських і корпоративних партнерів, а також справді міжнародну мережу випускників. На даний момент UBIS ' Сім'я поширена на 4 континентах.

Навіщо навчатися в UBIS

 • Індивідуальні, високоякісні академічні програми та викладачі, які активно підтримують індивідуальні бізнес-орієнтовані студентські проекти. Невеликий розмір класу є ключовим.
 • Зосередьтеся на перспективі кар'єри студента: програми, узгоджені з майбутньою роботою; викладачі з професійним досвідом, комбінованим підходом до технічних і соціальних навичок.
 • Дуже різноманітний студентський корпус. Варіанти семестру за кордоном (установи-партнери) та/або стажування (США, Швейцарія, Іспанія).
 • UBIS має найсучаснішу платформу онлайн-навчання, яка дозволяє навчатися за кордоном або не виходячи з власного дому, а також гнучкість, щоб адаптувати вашу освіту до вашого напруженого графіка.

191618_KeystoneSaschaVonWolfersdorfnewbranding.jpg

Детальна інформація

історія

UBIS була заснована в 2006 році для створення навчального закладу з високими академічними стандартами та сприятливим середовищем для студентів, зацікавлених у бізнес-кар'єрі. UBIS має акредитацію IACBE, EduQua та Комісії з ліцензування вищої освіти у Вашингтоні, округ Колумбія. UBIS має мережу міжнародних академічних партнерів і міжнародну мережу випускників. Викладачі, співробітники та студенти походять із понад 40 країн.

Освіта

У UBIS ми розвиваємо вміння студентів орієнтуватися на територіях, які вони можуть бути незнайомими, адаптуватися до мінливих обставин, працювати в мультикультурних умовах і реалізовувати проекти, які матимуть позитивний вплив на світ. Ми постійно переглядаємо та змінюємо наші програми та методи навчання відповідно до поточних потреб бізнесу та суспільства.

дослідження

Дослідження студентів заохочуються та розвиваються через завершальний проект на рівні бакалавра та дисертацію на рівні магістра та доктора. Очікується, що магістерські та докторські дисертації продемонструють оригінальні дослідження та внесок у нові знання. Професійний досвід викладачів має вирішальне значення для орієнтації цих дисертацій на проблеми реального бізнесу. Оригінальність дослідження контролюється шляхом ретельного наставництва над тезами на заздалегідь визначених етапах письмових робіт студентів. Очікується, що викладачі продемонструють дослідницьку діяльність через внески в рецензовані журнали та участь в опублікованих матеріалах конференцій.

Кар'єрні перспективи

Перспективи студентської кар’єри покращуються завдяки високоякісним академічним програмам, які постійно узгоджуються з майбутнім роботою, викладачам із великим професійним досвідом, акценту на соціальних навичках (комунікація, співпраця, культурна чутливість) і простору, який студенти надають розвивати власні бізнес-проекти. Важливість, що приділяється дослідженням (основні проекти та тези), орієнтованим на реальні проблеми бізнесу, є головним фактором у підготовці наших студентів до успіху. Студенти мають численні можливості, надані онлайн-середовищем (наприклад, участь у важливих конференціях, стажування на підприємствах, у міжнародних установах та неурядових організаціях) і наші міжнародні академічні партнерства.

191611_KeystoneCristinaDima-newBranding.jpg

Послуги

Студентські кабінети

 • Центр кар’єри консультує кожного окремого студента, куди піти на стажування. Після перших 6 місяців навчання у Швейцарії всім студентам дозволяється працювати 15 годин на тиждень.
 • Студентська навчальна платформа допомагає контролювати оцінки та навчальні матеріали.
 • Онлайн програма дистанційного навчання.
 • Студентська служба допоможе з оформленням візи, карти проживання, медичним обслуговуванням і проживанням.
 • Орієнтаційні дні для нових студентів: знайомство з викладачами, екскурсії містом, інтеграція з існуючими студентами.
 • Студентська асоціація – організовує веселі заходи для студентів у Женеві та за її межами.

Акредитація

192453_192406_IACBE_logo_tag_2color_RGB.png

Особливості кампусу

Вибирайте з 2 всесвітньо впливових міст або відчуйте свою освіту в кількох місцях по всьому світу за допомогою нашого Global Online Campus.

Кампус в Женеві, Швейцарія

Женева є провідним фінансовим центром Швейцарії і є домом для неперевершеної кількості глобальних агентств, федерацій, фінансових установ і транснаціональних компаній, включаючи Організацію Об’єднаних Націй, Світову торгову організацію, UBS, Міжнародний олімпійський комітет і Thomson Reuters. З чотирма офіційними мовами та населенням понад 190 національностей, Женева, Швейцарія, є головним центром ділових та міжнародних відносин.

Кампус в Барселоні, Іспанія

Барселона – це різноманітне місто, сповнене цікавих перспектив і можливостей. Ніколи не нудно в Барселоні з 68 парками, 55 музеями, розвагами на свіжому повітрі та майже 5 км піщаних пляжів. Це місто є однією великою міжнародною спільнотою, де представлено понад 179 національностей, і пропонує теплий прийом для всіх, від студентів до експатів, які хочуть назвати це місце «дімом». Барселона може бути містом, найбільш відомим своїми багатими мистецькими та культурними традиціями, але це також стає все більш важливим міжнародним місцем бізнесу, будучи головним напрямком для технологічних стартапів та інновацій.

Global Online Campus

Відчуйте весь світ з дому. Онлайн-освіта пропонує студентам і бізнес-професійну гнучкість і низку переваг. Скористайтеся перевагами асинхронного навчального середовища для гнучкості, віртуальних робочих годин, наданих на всіх курсах для індивідуальної та унікальної підтримки, послуг підтримки студентів для допомоги поза аудиторією, справді глобальних викладачів і багато іншого як студент UBIS Наш глобальний кампус об’єднує людей, культури та інноваційні ідеї з усього світу.

  Прийом

  Наша талановита команда Global Admissions зустрічається з кандидатами індивідуально, щоб обговорити кар’єрні та освітні цілі, щоб переконатися, що UBIS чудово підходить. Ми оцінюємо кандидатів індивідуально, виходячи з їх загального профілю. Ваша прагнення та мислення є важливими показниками вашого успіху тут, і ми цінуємо їх так само, як і ваші доведені досягнення.

  Ми приймаємо заявки на постійній основі, причому пріоритет надається тим, хто подав заявку до встановленого терміну.

  Стипендії та фінансування

  • Стипендії за успіхи студентів
  • Стипендії на основі заслуг

  Ваш представник приймальної комісії детально обговорить з вами доступні стипендії та варіанти фінансування.

  <span translate="no">UBIS</span> MBA Ranked Tier 1 - CEO Magazine

  UBIS CEO Magazine відносить MBA до вищого рівня глобальних програм MBA

  Рейтинги

  Акредитації та рейтинги

  • №7 у рейтингу CEO Magazine Global MBA 2020/2021
  • Перший рівень у рейтингу CEO Magazine Global MBA Ranking 2022
  • Рейтинги WURI 2021 – світові університети з мобільністю та відкритістю студентів
  • Рейтинги WURI 2021 - Університети світу з реальним впливом
  • EduQua
  • Федерація римських підприємств (FER)
  • Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD)
  • Рада з акредитації вищої освіти (CHEA)
  • UBIS був схвалений для акредитації Комісії з навчання вищої освіти у Вашингтоні, округ Колумбія

  Розташування

  • Geneva

   Avenue Blanc,46, 1202, Geneva

  • Geneva

   Geneva, Швейцарія

   Запитання