Keystone logo
University Carlos III of Madrid

University Carlos III of Madrid

University Carlos III of Madrid

Особливості кампусу

Getafe Campus

Цей кампус, розташований у місті Хетафе на південь від Мадрида, має дві школи: Школу соціальних наук і права та Школу гуманітарних наук. Сучасні інсталяції кампусу включають дві бібліотеки, комп’ютерні кімнати в різних будівлях, аудіовізуальні кімнати, студії звукозапису, зали судових засідань, Wi-Fi по всьому кампусу та спортивні центри з об’єктами для баскетболу, тенісу, сквошу, пляжного волейболу та сауни тощо.

Leganés Campus

У цьому кампусі, розташованому в місті Леганес, на південь від Мадрида, знаходиться Інженерна школа. Його сучасні об’єкти включають бібліотеку, комп’ютерні кімнати в різних будівлях, лабораторії, Wi-Fi у всьому кампусі та спортивний центр із критим басейном. Є також аудиторія, де п'єси, опера та концерти виконуються протягом року

Colmenarejo Campus

Кампус, розташований у місті Кольменарехо, на північний схід від Мадрида, має три школи: Школу соціальних наук і права, Школу гуманітарних наук та Школу інженерії. Його сучасні інсталяції включають бібліотеку, робочі, навчальні та дослідницькі кімнати, а також бібліотеку журналів, серед іншого.

Madrid-Puerta de Toledo Campus

Кампус Madrid-Puerta de Toledo, розташований у самому серці Мадрида, є головним місцем проведення Центру післядипломних досліджень uc3m (університетські магістерські програми та професійне навчання та розвиток), а також наукових і культурних заходів, орієнтованих на громадськість. Кампус оснащений найсучаснішими зручностями, серед яких можна виділити бібліотеку, мультимедійні кімнати, конференц-зал, робочі місця з Wi-Fi та аудиторію з широким спектром технічного обладнання. Зручності та розташування кампусу роблять його ідеальним місцем для проведення будь-яких культурних і наукових заходів.

  Візові вимоги

  ЄС, ЄЕЗ або Швейцарія

  Якщо ви походите з країни ЄС чи ЄЕЗ або Швейцарії:

  Вам не потрібна віза; вам просто потрібно зареєструватися в Центральному реєстрі іноземців, якщо ви плануєте залишитися довше 3 місяців.

  НЕ-ЄС

  Якщо ви приїхали з третіх країн:

  Ви повинні подати запит на навчальну візу в дипломатичній місії або консульській установі Іспанії країни вашого проживання.

  Якщо ви плануєте залишитися довше, ніж 6 місяців, у вас є 1 місяць після прибуття до Іспанії, щоб подати запит на посвідчення особи іноземця (TIE) в Управлінні у справах іноземців або відділенні національної поліції поблизу вашого місця проживання в Іспанії.

  Ви повинні подати заяву особисто, заповнити відповідну форму та надати такі документи:

  • Лист про вступ. Коли ви оплачуєте бронювання, ми надсилаємо вам електронною поштою документ з електронним підписом університету, у якому вказано магістерський курс, на який ви зарахувалися, його вартість, тривалість, навчальний план тощо.
  • Дійсний паспорт або проїзний документ.
  • Підтвердження наявності економічних можливостей для оплати ваших витрат на проживання та повернення додому, а також, у разі необхідності, коштів ваших родичів.
  • Медичне страхування, державне чи приватне, узгоджене зі страховою компанією, уповноваженою працювати в Іспанії.
  • Квитанція про оплату транспортного збору.

  Якщо ваш курс триває більше 6 місяців, вам також потрібно буде надати:

  • Medical certificate
  • Довідка про судимість

  Стипендії та фінансування

  uc3m щороку пропонує значну кількість стипендій і грантів для студентів з найкращими результатами.

  Ми шукаємо студентів з академічними відмінностями та дослідницьким покликанням, залучених, активних та ентузіастичних людей з їх академічними та професійними результатами. Подати заявку на ці гранти дуже просто, і за допомогою нашої системи пошуку стипендій і допомоги ви зможете завершити весь процес онлайн і за кілька кроків.

  Рейтинги

  • QS World University Rankings Top 50 Under 50
   • 35th spot worldwide and ranked 10th in Europe, on QS Top 50 Under 50 Ranking
   • QS World University Rankings
   • 319th position on the QS World University Rankings 2024
   • QS World University Rankings Subjects Rankings
   • Among the world’s best universities in 13 academic fields, according to QS World University Rankings by Subject 2023
   • QS Graduate Employability Rankings
   • Among the 136 best universities in the world for employability, according to THE’s Global University Employability Ranking 2022

  Why study at University Carlos III of Madrid

  У Європейському просторі вищої освіти забезпечення якості програми є частиною планів навчання, спрямованих на створення атмосфери впевненості та довіри до програми. У той же час, це гарантує, що студенти набувають запрограмованих знань і професійних компетенцій для кожної програми ступеня.

  uc3m був одним із перших університетів, який зрозумів необхідність впровадження системи моніторингу якості. В даний час він використовує внутрішню систему забезпечення якості (Sistema de Garantía Interna de Calidad-SGIC- uc3m ), дизайн якої був сертифікований ANECA в 2009 році відповідно до критеріїв і вказівок програми AUDIT.

  Campus Life & Facilities

  Під час вашого університетського життя вам потрібно знайти житло, яке найкраще відповідає вашим потребам: спільні квартири, гуртожитки та сім’ї... на цій сторінці ми надаємо вам всю інформацію щодо різних типів житла, щоб ви могли знайти місце для вас буде набагато легше.

  If you choose to study at a university outside of Spain for some time, some companies manage accommodation from here. They provide a large range of flats in many cities and make the processes easier for you.

  Розташування

  • Leganés

   Avda. de la Universidad, 30, 28911, Leganés

  • Getafe

   Calle Madrid 126, 28903, Getafe

  • Colmenarejo

   Avd. de Gregorio Peces-Barba Martínez, 22, 28270, Colmenarejo

  • Madrid

   Ronda de Toledo 1, 28005 , Madrid

  Програми

  Запитання