Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Hawaii, Hilo

University of Hawaii, Hilo

University of Hawaii, Hilo

Введення

UH Hilo з одного погляду

Гавайський університет у Хіло - це державний університет з атмосферою приватного коледжу. Ми пропонуємо невеликі розміри класів, низьке співвідношення викладачів та студентів, а також можливості для досліджень та практичного навчання. Будучи державним університетом, Гавайський університет у Хіло має унікальну позицію в штаті - і країні - пропонуючи сувору та захоплюючу навчальну програму за доступною ціною навчання. Вимоги до вступу є помірно вибірковими, що дає можливість учням середнього рівня скористатися перевагами невеликого шкільного досвіду. UH, Hilo акредитована Комісією з акредитації вищих коледжів та університетів Західної асоціації шкіл та коледжів. <img class = " image-element " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49427_waterfall-hikers-flipp.jpg " " />

Створено:

 • 1947 р., Коли UH Mānoa розпочинає програму Hilo
 • 1970 як Гавайський університет у Хіло

Роль: Громадський гуманітарний та науковий університет Гаваїв

Календар:

 • 2 семестри по 16-17 тижнів кожен і
 • чотиритижневу інтенсивну літню сесію та
 • шеститижневу регулярну літню сесію

Зарахування: 4 043 Відсоток студентів: 1:14 Середній розмір класу: 20

Розмір кампусу:

 • 115 акрів - Головний кампус
 • 33 гектари - Університетське село, фаза I (на стадії розробки)
 • 10 акрів - Тихоокеанський центр аквакультури та прибережного ресурсу
 • 110 гектарів - ферма Панаєва
 • 163 гектари - UH Hilo Науково -технологічний парк (Макай)
 • 324 га - UH Hilo Науково -технічний парк (Маука)

Ступені:

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Бакалавр наук (BS)
 • Бакалавр ділового адміністрування (BBA)
 • Бакалавр наук в галузі медсестер (BSN)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Магістр освіти (MEd)
 • Магістр наук (MS)
 • Доктор (Ph.D.)
 • Доктор медичної практики (DNP)
 • Доктор фармацевтичних наук (Pharm.D.)

Спеціальності:

 • 37 Бакалавр
 • 8 Випускник
 • 4 докторські ступені

Навчання: Див. Сторінку Навчання та збори

Найрізноманітніші учні

У 2014 році UH Hilo найрізноманітнішим чотирирічним державним закладом країни.

Чому учні обирають UH Hilo

На острові Гаваї натхнення скрізь; це на землі, у небі та на морі, у людях, яких ми зустрічаємо на лісових стежках, на місцевих ринках та у своїх класах. Побудований на прибережних схилах найбільшої в світі гори і з центром у Тихому океані, Університет Гавайського Хіло кидає виклик можливостям і надихає наших студентів. Як університетська спільнота, ми черпаємо натхнення у людей, яких ми називаємо оханою, і на острові, який ми називаємо домом.

Натхненний «Āina»

<img class = " image-element full-width " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36324_2.png " " /> На Гаваях ми знаємо, що земля," айна ", підтримує нас. Земля - це більше, ніж ресурс; це наше джерело життя. В оточенні неймовірного поєднання високих гір та глибокого океану, пишних тропічних лісів та посушливих полів лави ми надихаємось пізнати наш світ завдяки сміливій науці та турботі про навколишнє середовище через відповідальні стосунки з нашою живою землею. та суспільство життя, яке воно підтримує.

Натхненний Discovery

<img class = " image-element full-width " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36325_3.png " " /> Наш будинок на острові виявили сміливі мандрівники, і їх спадщина надихає нас слідувати за їхніми байдарками з двома корпусами . UH Hilo Освіта призначена для відкриттів; від морських зірок до наднових, наша увага над практичним навчанням дозволяє нашим студентам та професорсько-викладацькому складу відкривати для себе світ разом. розміри, які заохочують чесний обмін думками, а наші програми обміну, які підтримує наш університет, об’єднуються, щоб надихнути наших студентів відкрити свої таланти та пристрасті, досліджуючи світ.

Натхненний інноваціями

<img class = " image-element full-width " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36326_4.png " " /> Виховуючи креативність, критичне мислення та культурне розуміння, ми готуємо випускників, які готові вирішувати виклики ХХІ століття та рухати світ вперед. Незалежно від того, чи відновлюють наші студенти рідні ліси, поліпшують здоров’я нашої місцевої громади, складають потужні історії чи розробляють безпечну посадку для першої місії з пілотованням на Марс, вони черпають натхнення з багатовікових інновацій для створення творчих рішень важко зароблена мудрість тих, хто був раніше.

Надихані один одним

<img class = " image-element full-width " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36327_1.png " " /> Унікальна спадщина Гаваїв поєднує лей культур, які шанують нашу спільну людяність і кидають нам виклик один одного і бачити світ з іншого погляду. Наші динамічні програми та яскраве місце розташування приваблюють студентів з усіх Гавайських островів, Тихого океану та світу, створюючи академічні та соціальні можливості в UH Hilo яких немає більше ніде на землі.

Натхненний Вами

<img class = " image-element full-width " title = " " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36328_5.png " " /> Коли справа доходить до цього, ми існуємо, щоб підготувати наших студентів до розширення можливостей свого життя та змінити світ, а ви є нашим найбільшим натхненням. Глибоко прагнучи створити таку можливість, UH Hilo провадить вищу освіту в майбутнє, забезпечуючи ретельний досвід роботи в коледжі в межах досяжності. З найдоступнішим рівнем навчання в штаті та 45 мільйонами доларів щорічно у фінансовій формі допомоги та стипендій, ми прагнемо зруйнувати бар’єри у вищій освіті та відкрити двері можливостей. В Університеті Гавайського Хіло ми знаходимо своє натхнення в унікальній спільноті та дивовижному середовищі, яке оточує нас кожен день. Якби було місце для натхнення, ось воно. Приєднуйтесь до нас і знайдіть те, що вас надихає.

Розташування

 • Hilo

  University of Hawaiʻi at Hilo 200 W. Kāwili St., , HI 96720-4091, Hilo

Запитання