Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Введення

The Валенсія Міжнародний університет (ДІВ) Це приватний університет з міжнародним онлайн визнаний Міністерством освіти, культури і спорту Іспанії.

Наше вчення пропозицію складається з офіційних ступенів і майстрів, розширюється щороку, щоб дати студентам повний і оновлюються на основі потреб в навчанні на ринку навчання.

Головною особливістю є те, що СІО є інтернет-університет, чия діяльність розвивається через віртуальний кампус. Будь-який пристрій з студентами підключення до мережі Інтернет з усього світу, отримати клас в режимі реального часу за допомогою інтерактивних відеоконференцій, які забезпечують найкращі міжнародні експерти. Протягом 2014-2015 Міжнародний університет Валенсії продовжує підтвердити своє міжнародне визнання і має понад 2100 студентів з 35 країн світу.

УФО Інтернет

початок

Місія Валенсіанском Міжнародного університету є надання студентів можливості поліпшити своє навчання незалежно від їх конкретних обставин, повністю усуваючи бар'єри відстані, розташування або графіки, завдяки використанню нових технологій і способу їх унікального і інноваційного навчання.

Наша освітня модель покликана відтворити всі особливості реального класу і усунути будь-який бар'єр між учнем і вчителем, забезпечуючи інтерактивне навчання, де студенти можуть брати участь в класі, як якщо б він був фізично бути присутнім.

Принципи, які рухають Міжнародний університет Валенсії є:

  • Прагнення до навчання та успіху студента.
  • Пропозиція градусів, подвійні ступені і ступеня магістра, які відповідають вимогам навчання, в даний час затребувані ринком.
  • Постійні інновації в навчанні і методах навчання.
  • Забезпечити оновлене зміст і якість студентів навчальних матеріалів.
  • Сприяння зайнятості.
  • Наше вчення пропозицію складається з ступенів, подвійних ступенів і майстрів, розширюється щороку, щоб дати студентам повний і оновлюються на основі потреб в навчанні на ринку навчання.

Якість

Міжнародний університет Валенсії сприяє залученню вчителів, навчання в двадцять першому столітті, якість практики і програм мобільності, безперервної оцінки студента і аналіз зайнятості випускників / як.

В якості навчального закладу, вона робить чітку прихильність якості та інновації, і використовує новітні технології, з кінцевою метою забезпечення загальної якості і високого якістю пропонованого цінних паперами, що передбачає реалізацію стратегії систематичне, структуроване і безперервне управління відповідно до цього зобов'язання.

Внутрішня Система забезпечення якості в VIU розроблена з урахуванням принципів, викладених у програмі аудиту Національного агентства з оцінки якості та акредитації (Aneca).

Крім того, бакалавр і магістр запропонував були розроблені з урахуванням керівних принципів, встановлених в програмі ANECA Перевірити, а також рекомендації та керівні принципи, встановлені Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA).

І, нарешті, Valencia Регіон d'Avaluació я Prospectiva (AVAP) несе відповідальність за моніторинг і акредитації програм, пропонованих VIU.

Розташування

  • Spain Online

    Calle Gorgos, nº 5 y 7 46021 Valencia (España), , Spain Online

Запитання