Keystone logo
Umm Al-Qura University

Umm Al-Qura University

Umm Al-Qura University

Введення

Королівство Саудівська Аравія перебуває в авангарді країн ісламського світу завдяки своєму релігійному статусу, а також історичному та цивілізаційному значенню. Він включає Кіблу (Кабу), з якою мусульмани стикаються під час щоденних молитов. Більше того, мільйони сердець людей звертаються до Мекки, бажаючи здійснити хадж та Умру.

Останнім часом королівство стало взірцем для наслідування для ісламських країн, оскільки воно використовує новітні досягнення сучасної цивілізації, зберігаючи свою оригінальність та особливі характеристики. Це на додаток до його розрізненої внутрішньої та зовнішньої політики, яка базується на ісламському шаріаті.

В даний час королівство завдяки своїй мудрій політиці набуло неабиякого статусу, що дає йому право виконувати впливову роль у галузі міжнародної політики та економіки. Більше того, п’ятирічні плани розвитку, прийняті королівством 30 років тому, призвели до буму і прискорили темпи зростання способом, який рідко трапляється у більшості країн. Відповідно до збалансованої політики, королівство застосувало підхід до будівництва та розвитку, створюючи споруди та життєво важливі будівлі разом із підготовкою та кваліфікацією громадян та нових поколінь.

Розташування

  • Mecca

    طريق الأمير سلطان بن عبد العزيز, , Mecca

    Запитання