Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Введення

Якість Unaerp

• По-перше університетів в області Ribeirão Прету, заснована на 1 червня 1924 • Визнаний MEC як університету в грудні 1985 року. • Кампус основі в Ribeirão Прету території кампуса і в Guaruja зі ступенем бакалавра, ступенів і вищої технічної освіти в класі та дистанційного навчання та викладання інфраструктури, наукових досліджень і лабораторій, обладнання, бібліотеки і технічних ресурсів. • 500000 дзвінки на спільноти в більш 30 інформаційно-пропагандистських програм, клінік, лабораторій, самій лікарні і в лікарнях, і УПА UBDs міста та області.

Місія

Створення та розповсюдження знань сприяти і сприяти розвитку особистості і суспільства, заснованого на етичних і християнських принципів, свободи наукових досліджень, навчання та розширення інновацій, підтримуючи постійну взаємодію з національними та міжнародними контекстах.

Історія

UNAERP - Університет Ribeirão Прету був першим вищим навчальним закладом в регіоні Рібейран-Прету. Заснована в 1. Червень 1924, суспільство школи Pharmacia і Ribeirão Прету стоматологічної школи, групи здоров'я ідеалістичний професіоналів, інтелектуалів і педагогів, так як його реалізація була призначена для сприяння соціальній, освітній і культурний розвиток, так багатою кави капіталу сьогодні Основний цукрового очерету Поло País.Daquele провидцем початковий проект, траєкторія UNAERP був сильний ріст з кінця 1950-х років, коли професор Електро Bonini (1913-2011), взяв на себе управління.

Організаційна структура

Адміністрація університету Ribeirão Прету складається з осіб, що діють в інтегрованій, координації всіх заходів викладацької, наукової та розширення. Є Вища рада, канцлер, декан, керівник групи, режисери, координаторів та колегіальних.

Інфраструктура

Unaerp має два кампусу: кампус штаб-квартиру в Рібейран-Прету, встановленої на Ribeirânia кварталу, а другий кампус в Guaruja, по сусідству Cove. Кампуси плануються і оснащені клінік, лабораторій, бібліотека, класи, сервіс і конференц-залів, навчальних та адміністративних секторів для підтримки навчання, досліджень і розширення, а також службові приміщення, вітальня і відпочинок, які дозволяють претендувати і студентського життя.

Таким чином, ті, хто живе тут більше, ніж академічної інфраструктури, наукових досліджень та розширення. Кампус Ribeirão і Кампус Гуаружа планується простору і догляду сприяти добробуту тисяч людей, які їх транзиту протягом року, тому що крім викладачів, співробітників і студентів, членів громади також відвідують кампуси в пошуках послуги та зручності.

Розташування

  • São Paulo

    São Paulo, Бразилія

Програми

Запитання