University of Northern Colorado

University of Northern Colorado

University of Northern Colorado

Введення

З часу нашого створення в штаті звичайної школи в 1889 році і до нашого теперішнього статусу докторської вищої науково-дослідної установи з програмами в широкому діапазоні галузей, University of Northern Colorado має давню і багату традицію у підготовці освітніх фахівців.

Коледж освіти та поведінкових наук University of Northern Colorado (CEBS) знаходиться в центрі передового досвіду в галузі професійної підготовки, досліджень та глобального освітнього лідерства. Демонструючи свою прихильність до місії Університету, призначеної державою, з метою підготовки освітніх фахівців, ми пропонуємо високоякісні програми для студентів та аспірантів у нашому головному кампусі Грілі, нашому кампусі в Денвері / Лоурі, а також у різних місцях по штату та в Інтернеті. Наприклад, Центр міської освіти в Денвері використовує інноваційні стратегії для підготовки вчителів дошкільного віку, початкової та спеціальної освіти до роботи в міських класах.

Крім того, кілька центрів та інститутів в коледжі, включаючи Інститут змін у освіті Тойнтона, Бреснахан-Голстед Центр та Викладання з первинними ресурсами, надають можливості професійного розвитку адміністраторам шкіл Р-12 та керівникам викладачів.

Розташування

  • Greeley

    20th Street,501, 80639, Greeley

    Запитання