Keystone logo
Hebron University

Hebron University

Hebron University

Введення

 • Забезпечення життєво важливе значення для кваліфікованого університетському середовищі палестинського народу, які хочуть отримати вигоду з Хеврона університету академічних програм, послуг і культурної, соціальної, художньої, так, щоб не позбавити будь-якого з них з причин форс-мажорних обставин.
 • Палестинська розвиток особистості здатні об'єктивної цілеспрямованої мислення і реагування календар власному розумінні мій погляд, і з людським суспільством - палестинського розвитку особистості, здатної об'єктивної цілеспрямованої мислення і реагування календар власному розумінні мій погляд, і з людським суспільством.
 • Відродження арабської та ісламської спадщини, і тіснішої співпраці з миролюбними людьми посиланнях, шляхом прямих членів сім'ї Хеврона університету.
 • Продовжувати розвивати університет Хеврон, щоб підтримувати своєчасність і реагувати на потреби суспільства та виклики майбутнього. Див Хеврон університет

Бачення Хевроні університету, щоб бути одним з провідних університетів по всій країні. Хеврон університет характеризується своїй прихильності до комплексного якості освіти, навколишнього середовища і здоров'я на додаток до надання державних послуг.

Мети Хеврона університету

Університет працює на навчанні та викладанні та розробці навчальних програм і публікації в рамках загальних цілей і політики Міністерства освіти і вищої освіти, і працює свій шлях до службі його ресурсів, розвитку та відродження країни інтелектуально, науково і економічно, соціально і культурно. Вона також працює для досягнення кращого життя. Для досягнення цих цілей в університеті працює над наступним: - поширення знань шляхом надання можливостей отримання вищої освіти і спеціалізації в різних галузях природничих наук, в тому числі чистої та прикладної Гуманітарні, Мистецтво і забезпечити країну з фахівцями, техніків і фахівців у різних галузях науки.

 • Розвиток знань для виконання наукових досліджень і просування, організацію та сприяння компетентним органам для вирішення проблем питань суспільства і розвитку в ньому.
 • Увага до особистості студента і позитивним керівництвом для державної служби.
 • Інтерес до галузі прикладної орієнтації в різних аспектах суспільного служби для того, щоб вирішити існуючі проблеми і уникнути від них очікується.
 • Арабського та ісламського спадщини цивілізації і поширення турботи і уваги до моральних цінностей.
 • Тісні зв'язки і відносини з арабськими, ісламськими і міжнародними університетами та організаціями різних регіональних і міжнародних наукових та культурних установ.
 • Технічні інновації й адаптувати, щоб служити суспільству у співпраці з університетами та іншими закладами вищої освіти і наукових досліджень та підготовки кадрів у різних областях.
 • Увага до питань розвитку людини та інтелектуальної та пізнавальної та релігійні цінності грошей.

Розташування

 • Hebron

  Hebron University P.O Box 40, West Bank, Palestine., , Hebron

Запитання