Keystone logo
© UNICAM
University of Camerino

University of Camerino

University of Camerino

Введення

Університет Камерино є державним університетом, який після свого заснування (1336) залишається молодим і конкурентоспроможним за духом. Він виражає сильну здатність розвиватися та протистояти викликам часу, завжди залишаючись вірним собі, своїм цінностям і своїй давній традиції.

Саме в серці середньовіччя постійно виникають інноваційні ідеї та рішення, що робить UNICAM давньою, але незмінною новинкою. Університетські структури та обладнання постійно розвиваються: бібліотеки, дослідницькі лабораторії, сучасні спортивні споруди та гуртожитки є основними елементами гарантування якості навчання в UNICAM.

Це першокласний заклад вищої освіти, досліджень і передачі технологій, структурований за людським масштабом у безпечному та дружньому місці з чудовою міжнародною атмосферою: відсоток студентів із понад 50 країн досяг 10%.

Університет Камеріно прагне розробити диференційовану та передову освітню пропозицію з інноваційними програмами, які використовують найсучасніші технології.

Наші курси зосереджені на досягненні особистих цілей у великій повазі до різних ідей, походження та культури завдяки невеликим класам, чудовим приміщенням та послугам, а також винятковому співвідношенню професор/студент (1 професор на кожні 25 студентів).

ERDIS (Регіональний орган з питань права на навчання) підтримує іноземних студентів із повністю заснованими стипендіями (харчування, житло та відшкодування плати) або житлом і харчуванням за зручною ціною. Стипендії призначаються залежно від доходу сім’ї.

Розташування

  • Camerino

    Piazza Cavour 19/f, 62032, Camerino

Запитання